lista osób zgłoszonych do BB Nocą 2020 etap II

AK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 UKS Kometa Matylda Leśniak Gliwice 88
2 UKS Kometa Kinga Pogoda Gliwice 60
3 OB Havířov Sylva Vricanova Havířov 64
4 OB Havířov Kateřina Fujakova Havířov 68
5 SKOB Frydek Mistek Martin Svoboda Frydek Mistek 76
6 SKOB Frydek Mistek Barbora Svobodová Frydek Mistek 80
7 Tatar z Łosia Justyna Massalska-Wojtasik Katowice 84
8 Jastrzębiacy Maria Marszałek Jastrzębie-Zdrój 96
9 OB HAVÍŘOV Svatava Hanzlová Havířov 92
10 lks Górzanka Nawojowa Góra Zofia Moniak tarnawa górna 100
11 lks Górzanka Nawojowa Góra Andrzej Moniak tarnawa górna 104
12 - Natalia Dwojna Katowice 108
13 CSC Adventure Academy Magdalena Stachura Chorzów 112
14 CSC Adventure Academy Agata Pietrala Chorzów 120
15 Dzikie Dziki Justyna Dzik Chorzów 116
16 Team 360 Hanna Szczerbik Gliwice 132
17 TEAM360 Agnieszka Lisewska Nieborowice 128
18 TEAM360 Anna Bogucka-Jaroszek Nieborowice 124
19 MOV Ostrava Kateřina Zahradníková Baška 72
20 Mysz Aleksandra Kost Studzionka 136

AM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 lepus.cz Zbyněk Bochňák Opava 61
2 Niewyspane leniwce Rafał Cader Bielsko-Biała 71
3 Team 360 stopni Ireneusz Waluga Katowice 75
4 Do Porzygu OCR Team Andrzej Kłos Bielsko-Biała 63
5 Biegacz Łukasz Mach Wisła 95
6 SKOB Ostrava Milan Svěchota Ostrava 77
7 ATZ Racibórz Przemysław Niezgoda Żory 79
8 Ind. Marcin Kutkiewicz Wadowice 69
9 SKOB Frydek Mistek Martin Svoboda Frydek Mistek 67
10 UKS Kometa Gliwice Filip Buława Gliwice 73
11 OB Havířov Zdenek Jakobi Havířov 65
12 Katowice Rafał Polański Katowice 85
13 Krokus Miliardowice Piotr Glinka Ligota 93
14 GYMCITY AR Mateusz Talanda Bielsko-Biała 87
15 UKS Sparta Czyzowice Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój 81
16 OB Havířov Ladislav Lužný Havířov 83
17 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek Jastrzębie-Zdrój 99
18 InO SCI Marcin Bijok Skoczów 115
19 ind. Miłosz Brych Koniecpol 89
20 lks Górzanka Nawojowa Góra Andrzej Moniak tarnawa górna 91
21 UKS Sparta Piotr Jurczyk Czyżowice 97
22 UKS Sparta Maciej Jurczyk Czyżowice 101
23 Technikum nr 8 Daniel Czyba Katowice 103
24 Misiu Bielsko-Biała Bogdan Król Bielsko-Biała 105
25 Czarna Wołga Jarosław Rakowski Bielsko-Biała 107
26 Beskidy Adventure Academy Team Michał Kołodziejczyk Kobiernice 113
27 O-Team Michał Wojarski Wieliczka 159
28 Kometa Gliwice Jan Byrczek Gliwice 109
29 Aktywne Beskidy WKSB Roman Miszczyk Bystra 111
30 Dzikie Dziki Mirosław Dzik Chorzów 117
31 BSRS Kozy Mateusz Sporysz Kozy 119
32 SKOB Frýdek-Místek Michal Bjolek Frýdek-Místek 121
33 Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Marcin Wesołowski Bielsko-Biała 123
34 TEAM360 Radoslaw Jaroszek Nieborowice 129
35 TEAM360 Jakub Jaroszek Nieborowice 133
36 a lukasz bluza katowice 125
37 CSC Adventure Academy Bartłomiej Wower Chorzów 127
38 OB Havirov Rafał Mastela Jastrzębie-Zdrój 131

BK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Szybka Julianna Julianna Polewka Gliwice 62
2 Pink Girl Gliwice Aleksandra Polewka Gliwice 66
3 SKOB Ostrava Hanka Svěchotová Ostrava 70
4 KaFFka Natalia Kłeczek Bielsko-biała 74
5 The Vipers / KOMETA Karolina Żmij Wilkowice 82
6 SKOB Frýdek-Místek Pavla Chudíková Frýdek-Místek 90
7 UKS Sparta Dominika Student Czyżowice 94
8 SKOB Frýdek - Místek Valérie Matulová Frýdek - Místek 86
9 Z pieskiem albo bez pieska Katarzyna Cywinska-Byrczek Gliwice 98
10 Gymcity Magdalena Solich-Talanda BIELSKO-BIAŁA 118
11 lepus.cz Beatrice Bochňáková Ostrava 78
12 Mysiaczki Pysiaczki Agata Mańka Studzionka 106
13 TEAM360 Marta Szydłowska Nieborowice 114

BM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 UKS Kometa Gliwice Tomasz Polewka gliwice 64
2 UKS Kometa Gliwice Marcin Markowski Gliwice 72
3 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała 68
4 Rakso BB Oskar Staszek Bielsko-Biała 76
5 gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława Grzegorz Buława Gliwice 80
6 The Vipers / KOMETA Jacek Żmij Wilkowice 84
7 ATZ Racibórz Antoni Szotek Goczałkowice Zdrój 88
8 Jastrzębiacy Dawid Marszałek Jastrzębie-Zdrój 96
9 Jastrzębiacy Patryk Marszałek Jastrzębie-Zdrój 100
10 SKOB Frýdek-Místek Michael Chudík Frýdek-Místek 104
11 SKOB Frýdek-Místek Martin Chudík Frýdek-Místek 108
12 UKS Sparta Jakub Staniczek Czyżowice 112
13 UKS Sparta Karol Sówka Czyżowice 116
14 UKS Sparta Piotr Łyp Czyżowice 120
15 Mysiaczki Pysiaczki Mateusz Mańka Studzionka 124
16 BP Running Team Gliwice Wojciech Denkowski Gliwice 132

CK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 UKS Kometa Gliwice Justyna Dziuba Gliwice Beata Polewka 65
2 Bombelki Gliwice Aleksandra Myśliwiec Gliwice Nicola Leusz 69
3 M&Msy Marzena Kaczmarczyk-Dobija Buczkowice Marta Dobija 73
4 Ola i Ola Ola Fiugajska Bielsko-Biała Ola Machalica 77
5 Bose nogi Martyna Ćwiąkała Bielsko- Biała Marasek Anna 81
6 Sisters 2 Martyna Luszkiewicz Bielsko-Biała Ewa Hoczek (kobieta) 85
7 SKOB Frýdek-Místek Magdalena Chudíková Frýdek-Místek Ludmila Nováková 89
8 REFLEX 1 Julia Konik Rybnik Lena Janiak 157
9 REFLEX 2 Alicja Kruczkowska Rybnik Nadia Błaszczyk 153
10 REFLEX 3 Marta Jurek Rybnik Julia Czajka 149
11 REFLEX 4 Zuzanna Baj Rybnik Inga Żuchowicz 145
12 REFLEX 5 Patrycja Pietryga Rybnik Emila Traczyk 141
13 REFLEX 6 Natalia Kumor Rybnik Patrycja Kasprzyk 137
14 Tofik Team Agnieszka Ruszniak Katowice Agnieszka Rus 93
15 UKS Sparta Oliwia Koczy Czyżowice Milena Kucza 97
16 UKS Sparta Alicja Dawid Czyżowice Alicja Bańczyk 101
17 UKS Sparta Aleksandra Kocur Czyżowice Staniczek Laura 105
18 Koalicja francusko-rosyjska Natalia Brouet Bielsko-Biała Karolina Kalita 109
19 Konopaczki Gabriela Cyran Bielsko-Biała Joanna Gliwicka 133
20 P-Ola Ola Habdas Bielsko-Biała Pola Wysocka 117
21 Masne Dziołchy Maja Wysocka Bielsko-Biała Oliwia Ścieszka 113
22 Wszystkowidzące Anastazja Płonka Bielsko-Biała Teresa Holerek 121
23 Zdezorientowane Matylda Miszczyk Bystra Daria Kwaśna 129
24 KTK Oliwia Furgała Bielsko-Biała Julia Bugunia 125
25 f.r.i.e.n.d.s Aleksandra Gołuszek Stara Wieś Roksana Formas 61

CM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Orzełki GRZEGORZ ORŁOWSKI Mazańcowice Ignacy Orłowski 62
2 czołgiści Wiktor Krzak Kaniów Wiktor 66
3 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra Michał Wydra Bielsko-Biała Tomasz Wydra 70
4 Kamil Wilk Paweł Trzmielewski Węgierska Górka Kamil 74
5 Machej Team Remigiusz Machej Jastrzębie Zdrój Tymoteusz Machej 142
6 JM Karol Dega Ochaby 78
7 REFLEX 7 Szymon Jezusek Rybnik Wojciech Różycki 158
8 REFLEX 8 Robert Konik Rybnik Szymon Krajcarz 154
9 UKS Sparta Dominik Kolorz Czyżowice Jacek Kucza 98
10 Zuchy Dawid Tyrko Bielsko-Biała Kuba Brzóska IgorGuz 82
11 vnvl Dawid Stefanowicz Bielsko - Biała Tomasz Wawrzyniak 90
12 Mysiaczki Pysiaczki Michał Krzysteczko Studzionka Adrian Adamus 106
13 Jaszczury Bartosz Śpiewak Bystra 86
14 Jaszczury Rafał Śpiewak Bystra 94
15 Nowakowscy Karol Danel Mazańcowice Mikołaj Szetlak 130
16 Matrix Mariusz Jaworski Buczkowice Piotr Jaworski 102
17 420gang zstih Filip Suchoń Bielsko Biała Wojciech Kupczak 150
18 Żuki Gnojarze Dawid Bucki Mazańcowice Michał Kopeć 110
19 KTK Paweł Kolendowicz Bielsko-Biała Dominik Kowalik 126
20 Pioruny Grzegorz Pyter Bielsko-Biala Miłosz Pyter 114

CX


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Zosia&Paweł Paweł Kawa czarków Zosia Czerwionka 67
2 Małgosia&Konrad Konrad Szromek czarków Małgorzata Kubis 63
3 Kawuloci Tereza Kawuloková Bystřice Marek Kawulok 91
4 Kawoholicy Bartosz Zawiślak Bielsko-Biała Joanna Zawiślak 71
5 MMMM-y Milena Pudło Bielsko-Biała Michał 83
6 Kundle Olszewskiego Magdalena Dobija Buczkowice Dominik Czarkowski 75
7 MAKak Antonina Rakus Kisielów Kornel Rakus 123
8 Newark United Marcin Kisiala BIelsko-BIala Emilia Kisiala 79
9 Brukselki Milena Manda Kozy Marek Manda 87
10 Pedoros Piotr Niemczyk Bielsko-Biała Dorota Pelczarska 95
11 W&D KOCHAM CIE DANUTA STUGLIK-DUDZIK Bielsko-Biała WOJTEK 99
12 NIEBIESCY Jowita Kubica Bielsko - Biała Miłosz Kubica 119
13 Bielnik Team Dariusz Bielnik Bielsko-Biała Anna Bielnik 103
14 Tofik Team Agnieszka Rus Katowice Bartłomiej Pilsyk 107
15 Prawdziwa Stal Tomasz Cieślar Bielsko-Biała Maria Huebner 111
16 AktywnyWeekend Tomasz Stryczek Bielsko-Biała Ewa Stryczek 115
17 Dudki Katarzyna Duda Bujaków Sebastian Duda 127

R


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Kopeczki Magdalena Kopka Bielsko-Biała Sławek, Michał 11lat 10
2 Fnafowicze Wioletta Duda Bielsko-Biała Aga,Seba, Pati,Piotr 24
3 Kawuloci Matyáš Kawulok Bystřice Zdeňka Kawuloková 90
4 Z prędkością dzwięku Łukasz Mach Wisła Viktoria, Ania 32
5 Słodziaki Michał Majdak Bujaków Agnieszka, Danuta 2
6 Siedleccy Team Marta Siedlecka Cieszyn Karol2006,Henryk2008 4
7 Donociki Urszula , Jan Donocik Kaniów Urszula,Jan,Aneta 28
8 Kicek Amelia Krzak Kaniów Amelia, Katarzyna 30
9 Paco Team Grzegorz Przystał Bielsko-Biała Tymon, Jakub 6
10 The U-Team Damian Umiastowski Chełm Śląski Ewa, Adam, Piotr 60
11 OB Havířov Adam Fujak Havířov Martin Vrican 50
12 Bizonki Łukasz Bizoń Bielsko-Biała Tymek i Staś Bizoń 0
13 Czaple Przemek Czaplinski Bielsko-Biała Antek Alinka 14
14 Piegusy Dariusz Łysoń Bielsko-Biała Aleksy, Tomek 12
15 Sawiaczki Przemysław Sawiak Landek Leoś 8
16 Proteiny Przemysław Białek Bielsko-Biała Zuzanna Białek 16
17 Proteiny II Anna Białek Bielsko-Biała Mikołaj Białek 18
18 Wercia&spólka Weronika Kliś BIELSKO-BIAŁA Maciek, Amelia 20
19 Filipki Staś Filipek Bielsko-Biała Paweł, Basia 26
20 Piotrusilla Katarzyna Halama-Jonkisz Katarzyna Halama-Jonkisz ZABRZEG Karol Piotr Tomasz J 58
21 The Vipers / KOMETA Szymon Żmij Wilkowice Sylwia 80
22 Trzy misie Maria Grela Bielsko- Biała Mateusz Grela, 92
23 StaszkiBB Błażej Staszek Bielsko-Biała Monika, Krzysztof 76
24 COOKIE'S Dominik Kuk Bielsko-Biała Darek Kuk 34
25 Machej Team Remigiusz Machej Jastrzębie Zdrój Beata, Miłosz, Tymek 100
26 Biegam Aby Żreć Więcej Ciastków Radosław Michoń Kozy JolaLilaWojtekMagda 22
27 Bielski i Biała Helena Balcerzak Bielsko-Biała Tomasz 94
28 Sówki piraci Łukasz Góralczyk Bielsko Biała Jeremi Starosta 110
29 Psie Łapki Jerzy Witkowski Bystra Jurek, Ola, Maja 40
30 Nazwa bez nazwy Katarzyna Zastawny Pogwizdów Katarzyna Zastawny 36
31 Nocne Gepardy Krzysztof Zioło Bielsko-Biała Zosia Zioło 88
32 Drużyna cynamonowego królika Rafał Niedźwiedziński Meszna Julian Gosia 56
33 Mati i Tata Tomasz Kania Bielsko - Białą Mati Kania 38
34 Kawki Maksymilian , Lena Kawa Bielsko-Biała Maksymilian,Lena,Aga 42
35 FUTRZAKI KATARZYNA DROŹDZIK-KOŻUCH BIELSKO-BIAŁA WOJCIECH, KRZYSZTOF 44
36 Pędzące Duduśki Anna Dudek Bielsko-Biała Madzia, Zuzia,Grzes 46
37 Szybcy i Szelki Magdalena Rakowska Bielsko-Biała Patryk Rakowski 48
38 Em-Ma Emma Wysocka Bielsko-Biała Dorota Gluza 102
39 Dzikie Dziki Zosia Dzik Chorzów Bogusława Dzik 112
40 Mysiaczki Pysiaczki Klaudia Mańka Studzionka Michał Mańka 106
41 PALA EXTREME Marcin Pala Bielsko-Biała Bartek,Robert,Dawid 118
42 Wesołki Franciszek Wesołowski Bielsko-Biała Barbara Wesołowska 52
43 Kiedyś znajdę Krzysztof Stasiak Kozy Emilia Stasiak 54
44 Dzielni Walerianie Agnieszka Wybraniec Bielsko-Biała Kinga,Emilka, Marcin 104