lista osób zgłoszonych do BB Nocą 2020 etap I

AK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Wataha co się nie zmacha Justyna Massalska-Wojtasik Katowice 60
2 OB Havířov Sylva Vricanova Havířov 64
3 Klub Królika Stefana Ania Witkowska Katowice 68
4 SKOB Frydek-Mystek Barbora Svobodová Frýdek-Místek 80
5 Speleoklub Elżbieta Jasiak Bielsko-Biała 100
6 OB HAVÍŘOV Kateřina Fujakova Havířov 72
7 OB HAVÍŘOV Svatava Hanzlová Havířov 76
8 - Natalia Dwojna Katowice 84
9 UKS Kometa Gliwice Kinga Pogoda Gliwice 88
10 UKS Kometa Matylda Leśniak Gliwice 92
11 UKS Kometa Julia Nyga Gliwice 96
12 CSC Adventure Academy Agata Pietrala Chorzów 108
13 CSC Adventure Academy Magdalena Stachura Chorzów 104
14 Jastrzębiacy Maria Marszałek Jastrzębie-Zdrój 112
15 MOV Ostrava Kateřina Zahradníková Ostrava 128
16 Dzikie Dziki Justyna Dzik Chorzów 116
17 lks Górzanka Nawojowa Góra Zofia Moniak tarnawa górna 120
18 Mysz Aleksandra Kost Studzionka 124

AM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Team 360 stopni Ireneusz Waluga Katowice 75
2 Niewyspane leniwce Rafał Cader Bielsko-Biała 71
3 Katowice Rafał Polański KATOWICE 61
4 J-no piotr jamróz Jaworzno 65
5 Żory Przemysław Niezgoda Żory 67
6 Daber Team Michał Kalinowski Tarnowskie Góry 63
7 Misiu Bogdan Król Bielsko-Biała 69
8 Do Porzygu OCR Team Andrzej Kłos Bielsko-Biała 73
9 InO SCI Marcin Bijok Skoczów 121
10 OB Havířov Zdeněk Jakobi Havířov 77
11 SKOB Ostrava Milan Svěchota Ostrava 79
12 UKS Sparta Czyżowice Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój 83
13 SKOB Frydek-Mystek Martin Svoboda Frýdek-Místek 85
14 OB Havířov Ladislav Lužný Havířov 87
15 lepus.cz Zbyněk Bochňák Opava 89
16 Ind. Marcin Kutkiewicz Wadowice 91
17 Wieliczka O-Team Michał Wojarski Wieliczka 159
18 Czarna Wołga Jarosław Rakowski Bielsko-Biała 93
19 ind. Miłosz Brych Koniecpol 95
20 Krokus Miliardowice Piotr Glinka Ligota 97
21 ATZ Racibórz Piotr Lewandowski Żory 101
22 BSRS Kozy Mateusz Sporysz Kozy 103
23 Aktywne Beskidy WKSB Roman Miszczyk Bystra 105
24 FUN RUN Wojciech Suchy Gdańsk 131
25 Kometa Gliwice Jan Byrczek Gliwice 81
26 UKS Kometa Gliwice Filip Buława Gliwice 107
27 GYMCITY AR Mateusz Talanda Bielsko-Biała 109
28 CSC Adventure Academy Bartłomiej Wower Chorzów 111
29 UKS Kometa Gliwice Michał Towarek Gliwice 113
30 Technikum nr 8 Daniel Czyba Katowice 115
31 SKOB Frýdek-Místek Michal Bjolek Frýdek Místek 117
32 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek Jastrzębie-Zdrój 119
33 UKS Sparta Maciej Jurczyk Czyżowice 99
34 UKS Sparta Piotr Jurczyk Czyżowice 123
35 UKS Kometa Gliwice Bartosz Kukla Gliwice 125
36 Dzikie Dziki Mirosław Dzik Chorzów 127
37 Solo Piotr Januchta Bielsko-Biała 129
38 lks Górzanka Nawojowa Góra Andrzej Moniak tarnawa górna 133

BK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Ewidentna Sabina Stankiewicz Bystra 62
2 SKOB Ostrava Hanka Svěchotová Ostrava 66
3 WKS Śląsk Krystyna Janiczek Wrocław 74
4 The Vipers Karolina Żmij Wilkowice 98
5 UKS Kometa Gliwice 2 Julianna Polewka Gliwice 70
6 UKS Kometa Natalia Sobel Gliwice 78
7 Z pieskiem albo bez pieska Katarzyna Cywinska Gliwice 90
8 Pink Girl Aleksandra Polewka Gliwice 82
9 SKOB Frýdek-Místek Pavla Chudíková Frýdek-Místek 102
10 SKOB Frýdek - Místek Valérie Matulová Frýdek - Místek 94
11 UKS Sparta Dominika Student Czyżowice 118
12 KaFFka Natalia Ķłeczek Bielsko-Biała 86
13 Mysiaczki Pysiaczki Agata Mańka Studzionka 106

BM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Zdezorientowany Adam Połącarz Bielsko-Biała 64
2 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała 68
3 Goczałkowice Zdrój Antoni Szotek Goczałkowice Zdrój 72
4 InOSCI.pl Eryk Stępień Ustroń 76
5 UKS Kometa Gliwice Tomasz Polewka Gliwice 80
6 UKS Kometa Gliwice Marcin Markowski Gliwice 84
7 The Vipers Jacek Żmij Wilkowice 100
8 gb-arch..pl Architekt Grzegorz Buława Grzegorz Buława Gliwice 88
9 SKOB Frýdek-Místek Michael Chudík Frýdek-Místek 92
10 SKOB Frýdek-Místek Martin Chudík Frýdek-Místek 96
11 BP Running Team Gliwice Wojciech Denkowski Gliwice 124
12 Jastrzębiacy Patryk Marszałek Jastrzębie-Zdrój 104
13 Jastrzębiacy Dawid Marszałek Jastrzębie-Zdrój 108
14 Matrix Piotr Jaworski Buczkowice 112
15 Matrix Grzegorz Jaworski Buczkowice 116
16 Matrix Mariusz Jaworski Buczkowice 120
17 UKS Sparta Piotr Łyp Czyżowice 128
18 UKS Sparta Jakub Staniczek Czyżowice 132
19 UKS Sparta Karol Sówka Czyżowice 136
20 LO KTK Piotr Niemczyk Bielsko-Biała 140
21 Dzikie Dziki Kamil Janko Chorzów 144
22 Mysiaczki Pysiaczki Mateusz Mańka Studzionka 148

CM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra Bielsko-Biała Michał Wydra 61
2 Kamil Wilk Paweł Trzmielewski Rybarzowice Kamil 65
3 Rakso Oskar Staszek Bielsko-Biała 73
4 Nicki Sylwester Nicpoń Bielsko-Biała Miłosz Nicpoń 77
5 czołgiści Wiktor Krzak Kaniów 69
6 REFLEX 3 x x Rybnik 81
7 REFLEX 4 x x Rybnik 85
8 vnvl Dawid Stefanowicz Bielsko - Biała Tomasz Wawrzyniak 89
9 Orzełki GRZEGORZ ORŁOWSKI Mazańcowice IGNACY ORŁOWSKI 97
10 SlimGanJan Jan Jodłowiec Bielsko-Biała 93
11 NoJaNieWiemNo Robert Wróbel Bielsko-Biała Marcel Zimny 101
12 MM Team Mateusz Żarczyński Bielsko-Biała Michał Nowak 105
13 Melon Team Radosław Żarczyński Bielsko-Biała Tomasz Żarczyński 109
14 UKS Sparta Dominik Kolorz Czyżowice Jacek Kucza 121
15 Imperium Sportu Karol Danel Mazańcowice Mikołaj Szetlak 113
16 Żuki gnojarze Dawid Bucki Mazańcowice Michał Kopeć 117
17 Jaszczury Bartosz Śpiewak Bystra Rafał Śpiewak 125

CX


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 MMMM-y Milena Pudło Bielsko-Biała Michał Pudło 66
2 Kawoholicy Bartosz Zawiślak Bielsko-Biała Joanna Zawiślak 62
3 Niebiescy Jowita Kubica Bielsko - Biała Miłosz Kubica 1975 90
4 Prawdziwa stal Tomasz Cieślar Bielsko-biała Maria Huebner 158
5 Kundle Olszewskiego Magdalena Dobija Buczkowice Dominik Czarkowski 94
6 AktywnyWeekend Tomasz Stryczek Bielsko Biała Ewa Stryczek 98
7 Brukselki Milena Manda Kozy Marek Manda 70
8 REFLEX 5 x x Rybnik 74
9 REFLEX 6 x x Rybnik 78
10 ODKRYW Ireneusz Odrobiński Bielsko-Biała Maria,Bogusia,Emilia 82
11 Dudki Katarzyna Duda Bujaków Duda Sebastian 86
12 Imperium Sportu Julia Bogunia Bielsko-Biała Oliwia Furgała 102
13 Kawuloci Tereza Kawuloková Bystřice Marek Kawulok 106
14 Zosia&Paweł Paweł Kawa czarków Zosia Czerwionka 134
15 Gosia&Konrad Konrad Szromek czarków Gosia Kubis 130
16 Imperium Sportu Paweł Kolendowicz Bielsko Biała Błażej Dobija 110
17 Imperium sportu Łukasz Grela Bielsko Biała Dominik 114
18 W&D KOCHAM CIE DANUTA STUGLIK-DUDZIK Bielsko-Biała WOJTEK 118
19 Makrak Kornel Rakus Kisielów Antonina Rakus 122
20 Newark United Marcin Kisiala BIelsko-BIala Emilia Kisiala 126
21 Masne Dziołchy Maja Wysocka Bielsko-Biała Oliwia Ścieszka 138
22 Sushi na dworcu Iwo Kurpas Międzyrzecze Dolne Marysia Gorzołka 142
23 bose nogi Martyna Ćwiąkała bielsko- biała Anna Marasek 146

CK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Byle do przodu Mira Strządała Bielsko-Biała Jola Biernat 91
2 Sisters 2 Martyna Luszkiewicz Bielsko-Biała Ewa Hoczek (kobieta) 55
3 M&Msy Marzena Kaczmarczyk-Dobija Buczkowice Marta Dobija 63
4 Machej Team Remigiusz Machej Jastrzębie Zdrój Tymoteusz Machej 43
5 REFLEX 1 x x Rybnik 47
6 REFLEX 2 x x Rybnik 51
7 REFLEX 7 x x Rybnik 59
8 ZSTIH Anastasiia Pashko Bielsko-Biała Anastasiia Pashko 67
9 Bałwanki Julia Kowalik Mazańcowice Julia Kowalik 79
10 Żuki kulki Zuzanna Zdrowak Bielsko-Biała Oliwia Żukowska 75
11 Koalicja Francusko Rosyjska Karolina Kalita Bielsko Biała Natalia Brouet 71
12 Magda i Wiktona Magdalena Chlebek Bielsko-Biała Wiktoria Salewska 83
13 UKS Kometa Gliwice 3 Beata Polewka Gliwice Myśliwiec Aleksandra 87
14 Bombelki Nicola Leusz Gliwice Justyna Dziuba 95
15 SKOB Frýdek-Místek Magdalena Chudíková Frýdek-Místek Ludmila Nováková 99
16 Ola i Ola Ola Fiugajska Bielsko-Biała Ola Machalica 103
17 Wszechwidzące Anastazja Płonka Bielsko-Biała 107
18 Zdezorientowane Matylda Miszczyk Bystra Daria Kwaśna 111
19 goście 420 Aleksandra Wykręt Bielsko-Biała Michalina Klapp 171
20 Tofik Team Agnieszka Rus Katowice 115
21 UKS Sparta Aleksandra Kocur Czyżowice Staniczek Laura 119
22 UKS Sparta Oliwia Koczy Czyżowice Milena Kucza 123
23 P-Ola Ola Habdas Bielsko-Biała Pola Wysocka 127

R


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 FUTRZAKI KATARZYNA DROŹDZIK-KOŻUCH BIELSKO-BIAŁA WOJCIECH, KRZYSZTOF 10
2 Sawiaczki Przemysław Sawiak Landek Lena Leoś 0
3 Trekmondo Michał Pawlik Zabrzeg Pawlik Maksymilian 2
4 Słodziaki Michał Majdak Bujaków Agnieszka, Danuta 4
5 Siedleccy Team Marta Siedlecka Cieszyn Marta Karol Henryk 30
6 Proteiny Przemysław Białek Bielsko-Biała Zuzanna Białek 6
7 Proteiny II Anna Białek Bielsko-Biała Mikołaj Białek 8
8 Nazwa bez Nazwy Katarzyna Zastawny Pogwizdów Gosia i Zuzia Kopiec 12
9 StaszkiBB Błażej Staszek Bielsko-Biała Monika, Krzysztof 76
10 KISERKI Anna Jezierska-Kiser Bielsko-Biała Piotr, Pola, Liwia 14
11 Filipki Staś Filipek Bielsko-Biała 16
12 IronMany Grzegorz Czader Porąbka Antoś 18
13 Kopeczki Magda Kopka Bielsko-Biała Sławek, Michał 20
14 OB HAVÍŘOV Adam Fuják Havířov Martin Vričan 40
15 Bizonki Łukasz Bizoń Bielsko-Biała Łukasz Bizoń 22
16 Z prędkością dzwięku Łukasz Mach Wisła Viktoria Mach 32
17 Bielski i Biała Helena Kudłacz Bielsko-Biała Tomasz 62
18 Paco Team Grzegorz Przystał Bielsko-Biała Tymon, Jakub 24
19 Slopki Marcin Slopek Bielsko-Biała KatarzynaMichałRadek 26
20 Mati i Tata Tomasz Kania Bielsko - Biała Mateusz Kania 28
21 Donociki Urszula Donocik Kaniów Jan Urszula Aneta 36
22 Kicek Amelia Krzak Kaniów Amelia Katarzyna 38
23 Biegam Aby Żreć Więcej Ciastków Radosław Michoń Kozy JolaLilaWojtekMagda 44
24 Machej Team Remigiusz Machej Jastrzębie Zdrój Beata Tymek Miłosz 90
25 Szalone Króliki Zosia Wrzoł Bielsko-Biała Grzegorz 110
26 Niezorientowane tygryski Justyna Połącarz Bielsko-Biała Adam 112
27 Karczki Halina Karczewska BIELSKO-BIAŁA Martyna, Kamil 46
28 Piotrusilla Katarzyna Halama-Jonkisz Zabrzeg 60
29 The Vipers Szymon Żmij Wilkowice Sylwia 100
30 The U-Team Damian Umiastowski Chełm Śląski Ewa, Adam, Piotr 48
31 Wesołki Marcin Wesołowski Bielsko-Biała 54
32 Rajusie Marcin Rycko Goleszów Justyna Rycko 70
33 Koloniści Anna Broda biuro@alfa-ubezpieczenia.pl Anna Julia 50
34 KAWKI Maksymilian Kawa Bielsko-Biała Lena, Aga 34
35 Nataniel Team NATANIEL ZIMNY Bielsko-Biała Nataniel 42
36 Gibaski katarzyna Gibas Bielsko-Biała 52
37 Wercia&spółka Weronika Kliś Bielsko-Biała MaciejWeronikaAmelia 58
38 Kawuloci Matyáš Kawulok Bystřice Zdeňka Kawuloková 106
39 Trzy misie Maria Grela Bielsko- Biała Mateusz Grela, 64
40 Sówki piraci Łukasz Góralczyk Bielsko-biała Jeremi Starosta 56
41 PALA EXTREME Marcin Pala Bielsko-Biała Bartek,Robert,Dawid 92
42 Dzielne Walerianki Kinga Wybraniec Bielsko-Biała 104
43 Emiludki Emilia Wybraniec Bielsko-Biała Marcin Wybraniec 102
44 Nocne Gepardy Krzysztof Zioło Bielsko-Biała Zosia Zioło 66
45 UKS Sparta Oliwia Kołodziej Czyżowice Malwina Kucza 98
46 Czaple Magdalena Czaplińska Bielsko-Biała Antek Alinka 68
47 Piegusy Dariusz Łysoń Bielsko-Biała Aleksy, Tomek, Kasia 72
48 Kiedyś cię znajdę Emilia Stasiak Kozy Krzysztof Stasiak 80
49 Em-Ma Emma Wysocka Bielsko-Biała Dorota Gluza 1972 74
50 Dzikie Dziki Zofia Dzik Chorzów 78
51 Dzikie Dziki Zofia Dzik Chorzów 116
52 Fnafowicze Agnieszka Kucz Bielsko-Biała Patrycja, Sebastian 82
53 Mysiaczki Pysiaczki Klaudia Mańka Studzionka Michał Mańka 108
54 Drużyna cynamonowego królika Rafał Niedźwiedziński Meszna Julian Gosia 84