lista osób zgłoszonych do Zorientowane Kozy

AK


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Śląsk O-Team Jolanta Wysocka
2 OB Havířov Sylva Vricanova
3 lks Górzanka Nawojowa Góra Zofia Moniak
4 SKOB Milan Kohoutek
5 Marta Marta Podgórska
6 Jastrzębiacy Maria Marszałek
7 O-RUNNAŘI Beskydy Tereza Urbánková
8 RCI Kraków Helena Wiercioch-Wójtowicz
9 SKOB Frýdek-Místek Pavla Chudíková
10 Slávia ŽU Žilina Tamara Denysenko

AM


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Niewyspane Leniwce Rafał Cader
2 BaraniokTeam Przemysław Niezgoda
3 Team 360 stopni Ireneusz Waluga
4 OB Havířov Zdeněk Jakobi
5 BSRS Kozy Mateusz Sporysz
6 Daber Team Michał Kalinowski
7 Śląsk O-Team Andrzej Wysocki
8 Filipek z Konopi Sławek Filipek
9 SKOB Frýdek - Místek Pavel Matula
10 lks Górzanka Nawojowa Góra Andrzej Moniak
11 W końcu dobiegnę Przemysław Dutka
12 Coś nom pizło na łeb Jarek Borgiel
13 InO SCI Marcin Bijok
14 EVENTYR Marcin Zdziebło
15 SKOB Ostrava Pavel Kunath
16 SKOB Ostrava René Rýc-Bednář
17 133 Wojciech Jankowski
18 Patryk Patryk Kawala
19 Antek Antoni Trębacz
20 Trener Jerzy Kryjomski
21 Kacper Kacper Klakla
22 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek
23 Jastrzębiacy Patryk Marszałek
24 O-RUNNAŘI Beskydy Martin Urbánek
25 SKOB Ostrava Milan Svěchota
26 Team 360 stopni Ireneusz Waluga
27 TJ TŽ Třinec Marek Kawulok
28 Kulawy Jan Zdanowicz
29 Dziadek Jaskiniowców Krzysztof Pętlak
30 UKS Sparta Czyżowice Maciej Jurczyk
31 UKS Sparta Czyżowice Piotr Jurczyk
32 Slávia ŽU Žilina Alexander Volkov
33 Slávia ŽU Žilina Maksym Volkov
34 The Vipers Jacek Żmij
35 Czarna Wołga Jarosław Rakowski
36 Ind. Miłosz Brych

BK


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Ewidentna Sabina Stankiewicz
2 OB Havířov Barbora Kaděrová
3 SKOB Frýdek - Místek Valérie Matulová
4 SKOB Frýdek-Místek Renata Řehová
5 SKOB Frýdek-Místek Natálie Řehová
6 Marta Marta Podgórska
7 Nina Nina Grochal
8 Gabi Gabriela Podgórska
9 Julka He Julia Hebda
10 Julka Ry Julia Rychłowska
11 The Vipers Karolina Żmij
12 SKOB Ostrava Hanka Svěchotová
13 RCI Kraków Magdalena Sobczak
14 SKOB Frýdek-Místek Markéta Máchová
15 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Wioleta Niedziela
16 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Wiktoria Maksymiuk
17 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Agnieszka Majkowska
18 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Martyna Niedziela
19 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Blanka Koralewska
20 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Julia Pietryka
21 Reflex Julia Konik
22 Reflex Lena Janiak
23 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Wiktoria Bożek
24 Reflex Marta Jurek
25 Reflex Julia Czajka
26 Reflex Inga Żuchowicz
27 Reflex Barbara Zając
28 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Emilia Pietryka
29 Reflex Iwona Szendra
30 Reflex Zuzanna Baj
31 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Maja Bożek
32 Reflex Alicja Kruczkowska
33 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Anna Gatner
34 ZSEU Julia Milczarek
35 ZSEU Julia Piechaczek
36 ZSEU Ksymena Woźniak
37 ZSEU Karolina Drabiniok
38 ZSEU Patrycja Myszka
39 ZSEU Wiktoria Płowucha
40 ZSEU Natalia Kumor
41 ZSEU Patrycja Pietryga
42 ZSEU Emilia Traczyk
43 Slávia ŽU Žilina Maja Volkova
44 Slávia ŽU Žilina Viktoriya Valyavka

BM


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 KOB Havířov Karel Beneš
2 Jastrzębiacy Dawid Marszałek
3 ATZ Racibórz Antoni Szotek
4 Nitěnky Ostrava Michal Fojt
5 SKOB Frýdek-Místek Tomáš Řeha
6 Wisła Mała 1 Daniel Lange
7 Wisła Mała 1 Jan Baron
8 Wisła Mała 2 Samuel Ciurla
9 Wisła Mała 2 Jakub Pietras
10 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Tomasz Białecki
11 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Przemysław Borawski
12 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Jakub Kozłowski
13 Reflex Robert Konik
14 SP 13 Jastrzębie-Zdrój Krzysztof Zagórski
15 Reflex Szymon Krajcarz
16 ZSEU Szymon Jezusek
17 ZSEU Wojciech Różycki
18 ZSEU Szymon Filusz
19 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Bartek Sarna
20 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Natan Lukanek
21 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Mateusz Króliczek
22 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Tymoteusz Machej
23 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Łukasz Ficek
24 SP 17 Jastrzębie-Zdrój Adrian Popielas
25 SKOB Frýdek-Místek Martin Chudík
26 MATRIX Grzegorz Jaworski
27 MATRIX Mariusz Jaworski
28 The Vipers Szymon Żmij
29 . Grzegorz Dyszy
30 Banik Ostrava Vlastimil Dvořák

CK


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 MIKULSKIE Agnieszka Dąbrowska
MIKULSKIE Gabriela Mikulska
2 SIORKI Patrycja Mikulska
SIORKI Julia Dąbrowska
3 Byle do przodu Mira Strządała
Byle do przodu Zuza Strządała
4 Stare ale jare Marta Siedlecka
Stare ale jare Dorota Stachańczyk
5 Matrix/Vipers Barbara Jaworska
Matrix/Vipers Sylwia Żmij
6 SKOB Frýdek-Místek Barbora Máchová
SKOB Frýdek-Místek Barbora Máchová
7 TJ TŽ Třinec Tereza Kawuloková
TJ TŽ Třinec Tereza Kawuloková
8 SKOB Frýdek-Místek Magdalena Chudíková
SKOB Frýdek-Místek Magdalena Chudíková
9 Krokusy Anna Dobosz
Krokusy Barbara Folek

CM


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra
Welm Team Grzegorz Welm
2 Welm Team Eryk Welm
Nicki Sylwester Nicpoń
3 Nicki Miłosz Nicpoń
Szybkie Piątki Tomasz Piątek
4 Szybkie Piątki Mikołaj Piątek
Czerwone krzemionki Maciej Pasierbski
5 Czerwone krzemionki Mateusz Merta
The Vipers Szymon Żmij
6 The Vipers Jacek Żmij

CMIX


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 AktywnyWeekend Ewa Stryczek
AktywnyWeekend Tomasz Stryczek
2 Kawoholicy Bartosz Zawiślak
Kawoholicy Joanna Fiałkowska
3 NIEBIESCY - ADHD TEAM Anna Stawowczyk
NIEBIESCY - ADHD TEAM Miłosz Kubica
4 fRUNiemy Łukasz Garbacz
fRUNiemy Agnieszka Chojnicka
5 Brukselki Marek Manda
Brukselki Milena Manda
6 DudiTeam Sebastian Duda
DudiTeam Katarzyna Duda

R


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Filipki Barbara Filipek
Wojtek TEAM Radosław Michoń
2 InO SCI Jagoda Marszałek
:) Michał i Hania Mastela
3 Bizonki Łukasz Bizoń
Krwiożerne sareny Krzysztof Twaruszka
4 F-team Łukasz Knaś
Glanowscy Active Family Adrian Glanowski
5 Trekmondo Michał Pawlik
Trekmondo Maksymilian Pawlik
6 Zdzieblątka Edyta Zdziebło
Zdzieblątka Lena Zdziebło
7 Fami Arkadiusz Janora
Fami Anna Janora
8 NARKA Team Arkadiusz Janora
NARKA Team Anna Janora
9 Tata trenuje TEAM Marcin Pezda
Tata trenuje TEAM Ksawery Zieliński
10 Czekaj na nas w Kozach Krzysztof Stasiak
Czekaj na nas w Kozach Emilka Stasiak
11 Siedleccy Team Piotr Siedlecki
Siedleccy Team Karol Siedlecki
12 Divočáci Matyáš Kawulok
Divočáci Zdeňka Kawuloková
13 HBB Helena Kudłacz
HBB Tomasz Kudłacz
14 Łobuzy Bartłomiej Łoboz
Łobuzy Natalia Łoboz
15 Łobuzy_2 Joanna Łoboz
Łobuzy_2 Julia Łoboz