lista osób zgłoszonych do B-B Nocą - I etap

A kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 WKS Śląsk Krystyna Janiczek
2 indywidualnie Sylwia Suchy
3 OB Havířov Sylva Vricanova
4 OB Havířov Katka Fujaková
5 Siła Spokoju Justyna Massalska
6 Aleksandra Aleksandra Kost
7 Róża Wiatrów Konrad Leyko
8 SKOB Frýdek-Místek Pavla Chudíková
9 SKOB Frýdek - Místek Veronika Procnerová
10 SKOB Frýdek - Místek Kateřina Zahradníková
11 SKOB Frýdek - Místek Eva Procnerová
12 Ela Elżbieta Jasiak
13 indywidualnie Natalia Dwojna
14 Jastrzębiacy Maria Marszałek
15 Klub Królika Stefana Ania Witkowska
16 CHICAS LOCAS Patrycja Rozmus-Procner
17 CHICAS LOCAS Luz Castillo-Żarczyński
18 InO SCI Hanka Marszałek
19 Aniateam360 Anna Bogucka-Jaroszek
20 UKS Kometa Gliwice 1 Kinga Pogoda
21 UKS Kometa Gliwice 2 Julia Nyga

A mężczyźni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 ATZ Racibórz Przemek Niezgoda
2 OB Havířov Rafał Mastela
3 Niewyspane Leniwce Rafał Cader
4 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko
5 UKS Sparta Czyżowice Jarek Borgiel
6 OB Havířov Zdeněk Jakobi
7 InO SCI Kuba Stanny
8 BSRS Kozy Mateusz Sporysz
9 SKOB F-M Martin Svoboda
10 Warioty Skoczów Marcin Bijok
11 SKOB Frýdek - Místek Pavel Matula
12 SKOB Ostrava Milan Svěchota
13 lepus.cz Zbyněk Bochňák
14 UKS Sparta Czyżowice Bartek Kołeczko
15 ARC Katowice Rafał Polański
16 W końcu dobiegnę Przemysłąw Dutka
17 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek
18 lepus.cz Roman Blažević
19 SKOB Frýdek-Místek Michal Bjolek
20 ATZ Racibóż Piotr Lewandowski
21 OB Havířov Tomáš Sochor
22 InO SCI Piotr Marszałek
23 lks Górzanka Nawojowa Góra Andrzej Moniak
24 UKS Sparta Czyżowice Piotr Jurczyk
25 UKS Sparta Czyżowice Maciej Jurczyk
26 Harpagan Sosnowiec Łukasz Uracz
27 UKS Kometa Gliwice Jan Byrczek
28 lepus.cz Josef Zajíc
29 UKS Kometa Gliwice Michał Towarek
30 Misiu Bogdan Król
31 Dziki Mirosław Dzik

B kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 InO SCI Ewa Stanna
2 Wszystkie chaszcze moje Aleksandra Dolezik
3 SZOK I NIEDOWIERZANIE Natalia Kłeczek
4 Róża Wiatrów Ewelina Fułek
5 SKOB F-M Barbora Svobodová
6 BSRS Martyna Sporysz
7 lks Górzanka Nawojowa Góra Zofia Moniak
8 Z pieskiem, czy bez pieska? Katarzyna Byrczek
9 Dream Team Natalia Komędera
10 UKS Reflex Rybnik Barbara Zając
11 UKS Reflex Rybnik Nadia Spandel
12 UKS Reflex Rybnik Dominika Muras
13 UKS Kometa Gliwice 3 Aleksandra Polewka
14 UKS Kometa Gliwice 4 Matylda Leśniak
15 UKS Kometa Gliwice 11 Beata Polewka

B mężczyźni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Niezorientowany Adam Połącarz
2 SKOB Frýdek-Místek Michael Chudík
3 UKS Sparta Czyżowice Błażej Kołeczko
4 igosport sklep dla biegacza Jakub Chmielewski
5 Night Runners Gliwice Wojciech Denkowski
6 ATZ Racibórz Antoni Szotek
7 Jastrzębiacy Patryk Marszałek
8 SKOB Frýdek-Místek Lukáš Bjolek
9 radioorientacja Władysław Pietrzykowski
10 Matrix Grzegorz Jaworski
11 Matrix Mariusz Jaworski
12 BSRS Krzysztof Sporysz
13 SMS Tychy Warsztat Formy Roman Blimke
14 ReebokRunCrew LDZ Piotr Rębacz
15 CZARNA WOŁGA Jaroslaw Rakowski
16 UKS Reflex Rybnik Mateusz Reck
17 UKS Kometa Gliwice 5 Jakub Kucharczyk
18 UKS Kometa Gliwice 7 Łukasz Kołodziejczyk
19 UKS Kometa Gliwice 8 Marcin Markowski
20 UKS Kometa Gliwice 9 Filip Buława
21 UKS Kometa Gliwice 12 Bartosz Kukla
22 . Andrzej Wysocki

C kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Karolina i Natalia Karolina Harazin
Karolina i Natalia Natalia Jaworska
2 R. A. B. usie Anastazja Płonka
R. A. B. usie Teresa Holerek
3 Kogis Dominika Skowrońska
Kogis Natalia Stankowska
4 OGNP team Aleksandra Wykręt
OGNP team Śliwa Julka
5 Ulubienice pana Flaminga Zuzanna Zdrowak
Ulubienice pana Flaminga Oliwia Żukowska
6 Drużyna Dżesik Monika Witowska
Drużyna Dżesik Julia Kowalik
7 Tercet Zofia Piotrowska
Tercet Grazyna Tomasiczek
8 M&M Magdalena Kalita
M&M Małgorzata Tomczyk
9 Byle do przodu Mira Strządała
Byle do przodu Jola Biernat
10 Duet Az Anna Jachowicz
Duet Az Zofia Sylwestrzak
11 jednorożec Nastia Jurczyk
jednorożec Zuzanna Manderla
12 CHICAS LOCAS Patrycja Rozmus-Procner
CHICAS LOCAS Luz Castillo-Żarczyński
13 Nocne Chochliki Monika Górowicz
Nocne Chochliki Martyna Górowicz
14 Agnieszka Agnieszka Filipiec
Agnieszka Julia Kowalczyk
15 D&A Dominika Waleczek
D&A Agata Mańka
16 Karo&Olga Karolina Kapias
Karo&Olga Olga Pustelnik
17 Paula&Nicola Paulina Mizera
Paula&Nicola Nicola Bracka
18 Dream Team Alicja Komędera
Dream Team Anna Komędera
19 UKS Reflex Rybnik Julia Wencel
UKS Reflex Rybnik Lena Janiak
20 Outsiderzy Sabina Stankiewicz
Outsiderzy Małgorzata Światłoch
21 SP13 Jastrzębie-Zdrój Sara Kajdas
SP13 Jastrzębie-Zdrój Angelika Orawiec
22 SP13 Jastrzębie-Zdrój Barbara Krakowska
SP13 Jastrzębie-Zdrój Wiktoria Banasiak
23 SP13 Jastrzębie-Zdrój Klaudia Pomorska
SP13 Jastrzębie-Zdrój Natalia Pliś
24 SP13 Jastrzębie-Zdrój Alicja Lada
SP13 Jastrzębie-Zdrój Agnieszka Majkowska
25 SP13 Jastrzębie-Zdrój Wioletta Niedziela
SP13 Jastrzębie-Zdrój Paulina Niedziela
26 SP17 Jastrzębie-Zdrók Wiktoria Bożek
SP17 Jastrzębie-Zdrók Julia Pietryka
27 emago team Ewa Mrózek
emago team Martyna Mrózek

C mężczyżni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Grzesio Grzegorz Kost
Grzesio - -
2 SKOB Frýdek-Místek Jan Bjolek
SKOB Frýdek-Místek Jan Bjolek
3 Orion Tomasz Kiczmer
Orion Tymoteusz Banasik
4 Kozaki SP 12 Jakub Pudełko
Kozaki SP 12 Maciej Jurczyga
5 Łuki&Michał Łukasz Stryczek
Łuki&Michał Michał Głąb
6 Tomato team Maciej Żurek
Tomato team Konrad Danel
7 Tomato team Maciej Żurek
Tomato team Konrad Danel
8 vnvl Dawid Stefanowicz
vnvl Ryszard Kubiczek
9 Super szwadron wilków alfa Jakub Jurczyk
Super szwadron wilków alfa Mikołaj Hopp
10 UKS Reflex Rybnik Kacper Pawlucy
UKS Reflex Rybnik Dawid Kostka
11 SP13 Jastrzębie-Zdrój Wiktor Grygierek
SP13 Jastrzębie-Zdrój Jakub Halfar
12 SP13 Jastrzębie-Zdrój Patryk Papszun
SP13 Jastrzębie-Zdrój Jakub Michalik
13 SP13 Jastrzębie-Zdrój Arkadiusz Skuza
SP13 Jastrzębie-Zdrój Tomasz Białecki
14 SP13 Jastrzębie-Zdrój Bartosz Papszun
SP13 Jastrzębie-Zdrój Przemysław Borowski
15 SP17 Jastrzębie-Zdrók Natan Lukanek
SP17 Jastrzębie-Zdrók Bartosz Sarna
16 SP17 Jastrzębie-Zdrók Mateusz Gazda
SP17 Jastrzębie-Zdrók Dariusz Turski
17 zetakpowiem Marcel Zimny
zetakpowiem Robert Wróbel

C mix


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Kawoholicy Bartosz Zawiślak
Kawoholicy Joanna Fiałkowska
2 Wyjątki 2018 Tomasz KANIA
Wyjątki 2018 Aleksandra KANIA
3 Jutro też wam uciekniemy Karolina Chojna
Jutro też wam uciekniemy Tomasz Chojna
4 BRYGADA TYMCZASOWA Brygida Dzida
BRYGADA TYMCZASOWA Tymon Budziaszek
5 SKOB Frýdek - Místek Valérie Matulová
SKOB Frýdek - Místek Martin Chudík
6 MISZCZE Roman Miszczyk
MISZCZE Matylda Miszczyk
7 HUT P S
HUT A H
8 SKOB Frýdek - Místek Zdenek Procner
SKOB Frýdek - Místek Viktor Procner
9 Matrix Barbara Jaworska
Matrix Piotr Jaworski
10 Tyszanie też ganiają po nocach! Sebastian Wika
Tyszanie też ganiają po nocach! Barbara Kissa
11 Eryk&Marta Eryk Kania
Eryk&Marta Marta Sodzawiczny
12 The Vipers Karolina Żmij
The Vipers Jacek Żmij
13 Nicki Monika Nicpoń
Nicki Sylwester Nicpoń

R zespoły rodzinne


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Proteiny Przemek Białek
Proteiny Zuzanna Białek
2 SPRYTNE WYDERKI Tomasz Wydra
SPRYTNE WYDERKI Michał Wydra
3 Orły Michał Pawlik
Orły Maksymilian Pawlik
4 OB Havířov Adam Fujak
OB Havířov Sylva Vricanova
5 Juraszki Klaudia Juraszek
Juraszki Filip Juraszek
6 pierniczki Bartłomiej Majdak
pierniczki Beata Majdak
7 To Ma Tomasz Smolin
To Ma Aleksandra Kret
8 InO SCI Karolina Stanna
InO SCI Daniel Stanny
9 InO SCI Agnieszka Stanna
InO SCI Kasia Stanna
10 Szalone Kaczki Marcin Kaczmarek
Szalone Kaczki Patryk Kaczmarek
11 Wercia &Ania Weronika Kliś
Wercia &Ania Anna Kliś
12 Niezorientowane Tygryski Justynka Połącarz
Niezorientowane Tygryski Adam Połącarz
13 XYZ Martyna Luszkiewicz
XYZ Ewa Hoczek
14 The Vipers Szymon Żmij
The Vipers Sylwia Żmij
15 KARTONY Anna Pudełko
KARTONY Piotr Pudełko
16 Ekipa Terminatorów z Bałwankami Na Skuterach Śnieżnych Bartosz Horak
Ekipa Terminatorów z Bałwankami Na Skuterach Śnieżnych Bogusław Horak
17 Zębate Krokodyle Igor Kucharczyk
Zębate Krokodyle Ewa Kucharczyk
18 Proteiny Anna Białek
Proteiny Mikołaj Białek
19 NIEBIESCY DLA DZIADZIUSIA Jowita Kubica
NIEBIESCY DLA DZIADZIUSIA Miłosz Kubica
20 Jastrzębiacy Dawid Marszałek
Jastrzębiacy Waldemar Marszałek
21 Staszki BB Błażej Staszek
Staszki BB Oskar Staszek
22 Brukselki Milena Manda
Brukselki Wiktoria Manda
23 Jednorożce Lena Kruczek
Jednorożce Joanna Kruczek
24 Mokroszki Mateusz Mokrosz
Mokroszki Tomasz Mokrosz
25 DUDI Family Team OLIWIA Dudziak
DUDI Family Team AARON Dudziak
26 Zagórnioczki Martyna Zagórny
Zagórnioczki Alicja Zagórny
27 InO SCI Jagoda Marszałek
InO SCI Hanna Marszałek
28 Mięsożerne Dinozaury Monika Wiącek
Mięsożerne Dinozaury Oliwia Wiącek
29 Pidżamersi Paweł Wiącek
Pidżamersi Wiktor Wiącek
30 igosport sklep dla biegacza IWONA CHMIELEWSKA
igosport sklep dla biegacza julia CHMIELEWSKA
31 szybkie kotki Maria Grela
szybkie kotki Mateusz Grela
32 UKS Kometa Gliwice Tomasz Towarek
UKS Kometa Gliwice Ireneusz Towarek
33 MIFIAND Miłosz Andrzejewski
MIFIAND Filip Andrzejewski
34 PALA extreme Bartłomiej Pala
PALA extreme Marcin Pala
35 Dzikie Mustangi Katarzyna Broda
Dzikie Mustangi Anna Broda
36 Hałcnowiaki Bielsko-Biała Weronika Żydek
Hałcnowiaki Bielsko-Biała Dariusz Żydek
37 Niezłomni Paulina Lorke
Niezłomni Magdalena Kuś
38 MegaGlobusy Piotr Gunther
MegaGlobusy Aleksandra Kaniewska
39 MegaGlobusy Piotr Gunther
MegaGlobusy Aleksandra Kaniewska
40 Niezłomni Paulina Lorke
Niezłomni Magdalena Kuś
41 UKS Reflex Rybnik Robert Konik
UKS Reflex Rybnik Kevin Niewiem
42 UKS Reflex Rybnik K Julia Konik
UKS Reflex Rybnik K Zuzanna Baj
43 UKS Reflex Rybnik K1 Alicja Kruczkowska
UKS Reflex Rybnik K1 Patrycja Błaszczyk
44 Plujący w twarz przegranej Jonatan Tokarz
Plujący w twarz przegranej Paweł Tokarz
45 Dziki Zosia Dzik
Dziki Bogusława Dziki
46 Nietoperze Igor Buda
Nietoperze Wojciech Buda
47 JAROMINKI Oliwia Jaromin
JAROMINKI Mateusz Jaromin
48 Szczyrkowianie Jakub Przybyła
Szczyrkowianie Wojtek Przybyła
49 Opel Jan Prasoł
Opel Katarzyna Prasoł
50 Skoda Mateusz Kulesza
Skoda Jolanta Greń

W z wózkami


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Piotrusilla Katarzyna Halama-Jonkisz
Piotrusilla Piotr Jonkisz
2 Łoliczki Ryszard Waliczek
Łoliczki Zofia Waliczek
3 HB Helena Balcerzak
HB Tomasz Balcerzak
4 Matyldziaki Matylda Pragłowska
Matyldziaki Katarzyna Pragłowska