lista osób zgłoszonych do BBNocą2022_1etap

AK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 JMW Justyna Massalska Katowice 75
2 Stara ale Jara Marta Siedlecka Cieszyn 90
3 LKS Górzanka Zofia Moniak Tarnawa Górna 60
4 Kobra Vsetín Barbora Muchová Vsetín 66
5 Jastrzębiacy Maria Marszałek Jastrzębie-Zdrój 78
6 TJ TŽ Třinec Ewa Haltof Trinec 99
7 UKS Reflex Inga Żuchowicz Rybnik 63
8 UKS Reflex Barbara Zajac Rybnik 69
9 UKS Reflex Iwona Szendra Rybnik 72
10 UKS Reflex Weronika Kliś 84
11 UKS Reflex Alicja Kruczkowska Rybnik 87
12 UKS Reflex Marta Jurek Rybnik 93
13 CSC Adventure Academy Magdalena Stachura Chorzów 81
14 . Natalia Dwojna Katowice 96
15 SKOB Frýdek-Místek Pavla Chudíková Frýdek-Místek 102
16 PRO300 Aleksandra Kost Studzionka 105
17 UKS Kometa Kinga Pogoda Gliwice 108
18 UKS Kometa Matylda Leśniak Gliwice 111
19 UKS KOMETA Julia Nyga Gliwice 114

AM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 Niewyspane Leniwce Rafał Cader Bielsko-Biała 61
2 ATZ Racibórz Przemysław Niezgoda Żory 73
3 BSRS Mateusz Sporysz Bielsko-Biała 63
4 LKS Górzanka Andrzej Moniak Tarnawa Górna 65
5 InO SCI Kuba Stanny Bładnice 119
6 Kobra Vsetín Zdeněk Furmánek Valašské Meziříčí 69
7 OB Zdeněk Jakobi Havířov 71
8 OB Havířov Libor Krhut Havířov 75
9 OK Silesia Marek Kawulok Bystřice 91
10 Jastrzębiacy Patryk Marszałek Jastrzębie-Zdrój 83
11 TJ TŽ Třinec Lubos Kaluza Trinec 99
12 TJ TŽ Třinec Lukas Kosut Trinec 101
13 UKS Reflex Piotr Badarycz Gliwice 77
14 ATZ Racibórz Piotr Lewandowski Żory, Śląskie 79
15 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek Jastrzębie Zdrój 81
16 Team 360 stopni Ireneusz Waluga Katowice 111
17 DG Dariusz Głogowski Bielsko-Biała 87
18 Orient Team MARCIN GROCHAL Chrzanów 89
19 lepus.cz Zbyněk Bochňák Opava 93
20 UKS Reflex Wojciech Różycki Rybnik 85
21 Dzikie Dziki Mirosław Dzik Chorzów 109
22 InO SCI Marcin Bijok Skoczów 95
23 AZS UMCS Lublin Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój 121
24 WKSB Marcin Wesołowski Bielsko-biała 97
25 Pozytywne elektrony Sławek Filipek Bielsko-Biała 67
26 Aktywne Beskidy WKSB Roman Miszczyk Bystra 131
27 UKS Kometa Gliwice Marcin Markowski Gliwice 103
28 Coś nom pizło na łeb Marcin Pasek Jastrzębie-Zdrój 123
29 SKIL Fachmany Rafał Mastela Jastrzębie-Zdrój 105
30 Just Team Bielsko-Biała Jakub Chmielewski Bielsko-Biała 107
31 UKS Kometa Gliwice Bartosz Kukla Gliwice 113
32 LKS Górzanka z Nawojowej Górą Michał Wojarski Wieliczka 115
33 Coś nom pizło na łeb Paweł Masztalski Katowice 145
34 UKS Sparta Czyżowice Maciej Jurczyk Czyżowice 117
35 UKS Sparta Czyżowice Piotr Jurczyk Czyżowice 125
36 Bezśledzionowy Stanisław Łuczyński Bielsko-Biała 127

BK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 SKOB Frýdek-Místek Natálie Rehova Frýdek-Místek 67
2 SKOB Frýdek-Místek Renata Rehova Frýdek-Místek 70
3 OB Havířov Sylva Vričanová Havířov 73
4 OB Havířov Kateřina Križákova Havířov 76
5 OB Havířov Barbora Kaderova Havířov 61
6 OK Silesia Tereza Kawuloková Bystřice 91
7 Julka Julia Ślusarczyk BIELSKO-BIAŁA 64
8 The Vipers / Matrix Sylwia Żmij Wilkowice / Buczkowice 79
The Vipers / Matrix Barbara Jaworska Wilkowice / Buczkowice 79
9 Gymcity AR Magdalena Solich-Talanda BIELSKO-BIAŁA 148
10 UKS Sparta Czyżowice Urszula Czerkawska Katowice 100
11 Animatronic Runners Marzena Dobija Buczkowice 94
Animatronic Runners Marta Dobija Buczkowice 94
12 Dzikie Dziki Bogusława Dzik Chorzów 97
13 Dzikie Dziki Justyna Dzik Chorzów 103
14 Dzikie Dziki Zosia Dzik Chorzów 109
15 Kozy Martyna Sporysz Kozy 82
16 Zorientowana na RING BB LO KTK Matylda Miszczyk Bystra 85
17 Masne Dziołchy Maja Wysocka Bielsko-Biała 88
Masne Dziołchy Oliwia Ścieszka Bielsko-Biała 88
18 Stateczne Panienki Sabina Drożdż Bielsko-Biała 106
Stateczne Panienki Hanna Moczała Bielsko-Biała 106
19 Pink Girl Gliwice Justyna Dziuba Gliwice 112
Pink Girl Gliwice Aleksandra Polewka Gliwice 112
20 kaFFka Natalia Kłeczek Bielsko-Biała 145
21 Mysiaczki Pysiaczki Agata Mańka Studzionka 124
22 UKS Sparta Czyżowice Oliwia Kołodziej Czyżowice 115
UKS Sparta Czyżowice Oliwier Wądołowski Czyżowice 115
23 UKS Sparta Czyżowice Oliwia Koczy Czyżowice 127
24 UKS Sparta Czyżowice Laura Staniczek Czyżowice 118
UKS Sparta Czyżowice Aleksandra Kocur Czyżowice 118

BM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała 62
2 Dwa wiewióry Andrzej Kłos Bielsko-Biała 78
Dwa wiewióry Anna Leńczuk Bielsko-Biała 78
3 SKOB Frýdek-Místek Tomáš Reha Frýdek-Místek 66
4 The Vipers Szymon Żmij Wilkowice 70
The Vipers Jacek Żmij Wilkowice 70
5 Jastrzębiacy Dawid Marszałek Jastrzębie-Zdrój 80
6 Orzełki Grzegorz Orłowski Mazańcowice 64
Orzełki Ignacy Orłowski Mazańcowice 64
7 UKS Sparta Czyżowice Wacław Czerkawski Katowice 100
8 UKS Kometa Gliwice Marcin Kaszowski Gliwice 68
UKS Kometa Gliwice Zosia Kaszowska Gliwice 68
9 ATZ Racibórz Antoni Szotek Goczałkowice 74
10 --- Wojciech Denkowski Gliwice 72
11 Krokus Miliardowice PIOTR GLINKA LIGOTA 120
12 SKOB Frýdek-Místek Michael Chudík Frýdek-Místek 76
13 SKOB Frýdek-Místek Martin Chudík Frýdek-Místek 82
14 . Grzegorz Dyszy Piekary slaskie 84
15 Kawoholicy Bartosz Zawiślak Bielsko-Biała 86
Kawoholicy Joanna Zawiślak Bielsko-Biała 86
16 SiedleccyTeam1 Piotr Siedlecki Cieszyn 90
SiedleccyTeam1 Henryk Siedlecki Cieszyn 90
17 Orient Team JULIA HEBDA Chrzanów 88
Orient Team IRENEUSZ HEBDA Chrzanów 88
18 Hmm? Katarzyna Pawińska Czaniec 92
Hmm? Szymon Koczur Czaniec 92
19 SiedleccyTeam2 Ryszard Siedlecki Cieszyn 94
SiedleccyTeam2 Karol Siedlecki Cieszyn 94
20 Matrix Grzegorz Jaworski Buczkowice 96
21 Matrix Piotr Jaworski Buczkowice 98
22 Matrix Mariusz Jaworski Buczkowice 102
23 Szwagier Kamil Skwara Bielsko-Biała 108
24 M&M Reaktywacja Michał Kuśmierski Bielsko-Biała 104
M&M Reaktywacja Marek Dudziak Bielsko-Biała 104
25 Żuki Gnojarze Dawid Bucki Mazańcowice 112
Żuki Gnojarze Michał Kopeć Mazańcowice 112
26 PRO300 Grzegorz Kost Studzionka 106
27 Patrolowcy Magdalena Dobija Buczkowice 110
Patrolowcy Wojciech Dobija Buczkowice 110
28 UKS Kometa Gliwice Tomasz Polewka Gliwice 114
29 Arbitrzy Dawid Wehsoly Bielsko-Biała 116
30 Czarne Wołgi Jarosław Rakowski Bielsko-Biała 118
Czarne Wołgi Patryk Rakowski Bielsko-Biała 118
31 Mysiaczki Pysiaczki Mateusz Mańka Studzionka 124
32 UKS Sparta Czyżowice Piotr Łyp Czyżowice 122
33 UKS Sparta Czyżowice Karol Sówka Czyżowice 130
34 Mapę zjadły Kozy Krzysztof Stasiak Kozy 126
Mapę zjadły Kozy Emilia Stasiak Kozy 126

CK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 Bielskie stowarzyszenie radioorientacji sportowej Paulina Gibas Bielsko-Biala 62
Bielskie stowarzyszenie radioorientacji sportowej Sylwia Gibas Bielsko-Biala 62
2 JKK Wiktoria Bożek Jastrzębie-Zdrój 80
3 SKOB Frýdek-Místek Magdalena Chudíková Frýdek-Místek 74
4 Judi + H(Ania) Hania Pawińska Bielsko-Biała 92
Judi + H(Ania) Ania Makuch Bielsko-Biała 92
5 Róża Wiatrów Ewelina Fułek Tychy 65
6 Bystrzaki Zuzanna Maciejczek Górki Wielkie 68
Bystrzaki Lena Dybczyńska Górki Wielkie 68
7 LO KTK Ewa Wieczorek Bielsko-Biała 71
LO KTK Magdalena Nowak Bielsko-Biała 71
8 MMMM-y Milena Pudło Bielsko-Biała 89
9 Dwie super dziewczynki Beata Polewka Gliwice 110
Dwie super dziewczynki Julianna Polewka Gliwice 110
10 UKS Kometa Gliwice 2 Julia Bomersbach Gliwice 113
UKS Kometa Gliwice 2 Wiktoria Gozdek Gliwice 113
11 UKS Sparta Czyżowice Nina Sobczyńska Czyżowice 77
UKS Sparta Czyżowice Alicja Cojg Czyżowice 77
12 UKS Sparta Czyżowice Joanna Pawlica Czyżowice 101
UKS Sparta Czyżowice Zofia Kuzaj Czyżowice 101

CM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 Demolka Team Niki Demolla Katowice 90
Demolka Team Karol Demolka Katowice 90
2 Dwa wiewióry Andrzej Kłos Bielsko-Biała 78
Dwa wiewióry Anna Leńczuk Bielsko-Biała 78
3 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra Bielsko-Biała 60
Sprytne Wyderki Michał Wydra Bielsko-Biała 60
4 OB Havířov Adam Fuják Havířov 66
5 OGB Marcin Kamieński Bielsko-Biała 69
OGB Jan Kamieński Bielsko-Biała 69
6 StaszkiBB Oskar Staszek Bielsko-Biała 75
7 Brokuły Karolina Widuch Meszna 81
Brokuły Jakub Jarczak Meszna 81
8 M&M ZSTiH Miłosz Bodzek Bielsko-Biała 63
M&M ZSTiH Mikołaj Bodzek Bielsko-Biała 63
9 popiki Aleksander Nowak Bielsko-Biała 99
popiki Nina Nowak Bielsko-Biała 99
10 LO KTK Szymon Adamiec Bielsko-Biała 72
LO KTK Sebastian Szewczyk Bielsko-Biała 72
11 LOKTK Paweł Białek Bielsko-Biała 84
LOKTK Błażej Dobija Bielsko-Biała 84
12 Niezorientowane Tygryski Justyna Połącarz Bielsko-Biała 120
Niezorientowane Tygryski Adam Połącarz Bielsko-Biała 120
13 Zabiegani Zofia Wrzoł Zabrzeg 93
Zabiegani Grzegorz Wrzoł Zabrzeg 93
14 Fatlovers Maria Sidzina Brenna 87
Fatlovers Szymon Gruszczyk Brenna 87
15 Orki Bystra Olimpia Podwacietnik Bystra 96
Orki Bystra Rafał Śpiewak Bystra 96
16 Boomerzy Bartosz Rodzoń Bielsko Biała 102
Boomerzy Amelia Gluza Bielsko Biała 102
17 UKS Sparta Czyżowice Szymon Nielaba Czyżowice 111
UKS Sparta Czyżowice Mateusz Machnik Czyżowice 111
18 Bezśledzionowy Stanisław Łuczyński Bielsko-Biała 105

RR


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała 90
Tolki i Lolki Ignacy Pietraszko Bielsko-Biała 90
2 Zębate Krokodyle Tomasz Kucharczyk Bielsko-Biała 15
Zębate Krokodyle Igor Kucharczyk Bielsko-Biała 15
Zębate Krokodyle Nadia Kucharczyk Bielsko-Biała 15
Zębate Krokodyle Ewa Kucharczyk Bielsko-Biała 15
3 Pasiaki Natalia Pasiak Bielsko-Biała 0
Pasiaki Anastazja Pasiak Bielsko-Biała 0
Pasiaki Damian Pasiak Bielsko-Biała 0
4 KTK Tomasz Kudłacz Piekary Śląskie 93
KTK Helena Balcerzak Piekary Śląskie 93
5 Pędzące Duduśki Ania Dudek Bielsko-Biała 1
Pędzące Duduśki Madzia Dudek Bielsko-Biała 1
Pędzące Duduśki Grzegorz Dudek Bielsko-Biała 1
6 Włóczykije Rafał Niedźwiedziński Meszna 150
Włóczykije Julian Niedźwiedziński Meszna 150
Włóczykije Gosia Niedźwiedzińska Meszna 150
7 GiluTeam Kamil Gilowski Bielsko-Biała 2
GiluTeam Marta Gilowska Bielsko-Biała 2
8 Z prędkością dzwięku Łukasz Mach Wisła 59
Z prędkością dzwięku Julia Mach Wisła 59
Z prędkością dzwięku Viktoria Mach Wisła 59
Z prędkością dzwięku Ania Mach Wisła 59
9 Wisełkule z Wisły Beata Wisełka Wisła 58
Wisełkule z Wisły Zuzia Wisełka Wisła 58
Wisełkule z Wisły Milena Wisełka Wisła 58
10 Król Łukasz Król Bielsko-Biała 3
Król Magdalena Król Bielsko-Biała 3
11 Wiślickie Niedźwiedzie Krzysztof Piekarczyk Wiślica 4
Wiślickie Niedźwiedzie Małgorzata Piekarczyk Wiślica 4
Wiślickie Niedźwiedzie Ignacy Piekarczyk Wiślica 4
12 Sówki Piraci Mariusz Starosta Bielsko-Biała 10
Sówki Piraci Jeremi Starosta Bielsko-Biała 10
Sówki Piraci Joanna Mroczka Bielsko-Biała 10
Sówki Piraci Gabrysia Nowak Bielsko-Biała 10
13 OK Silesia Matyáš Kawulok Bystřice 91
OK Silesia Zdeňka Kawuloková Bystřice 91
14 Szybcy i Straszni Łukasz Ślusarczyk BIELSKO-BIAŁA 64
Szybcy i Straszni Szymon Ślusarczyk BIELSKO-BIAŁA 64
Szybcy i Straszni Jan Ślusarczyk BIELSKO-BIAŁA 64
15 Neonki Mateusz Kręcina Bielsko-Biała 50
Neonki Beata Kręcina Bielsko-Biała 50
Neonki Michał Kręcina Bielsko-Biała 50
Neonki Natalia Kręcina Bielsko-Biała 50
16 Zdezorientowani Kornel Stec B-B 5
Zdezorientowani Natalia Wehsoly-Stec B-B 5
Zdezorientowani Jakub Stec B-B 5
17 UKS Reflex Amelia Kliś Bielsko 55
UKS Reflex Zofia Korus Bielsko 55
UKS Reflex Alicja Ostałowska Bielsko 55
UKS Reflex Maciej Kliś Bielsko 55
18 UKS Reflex Filip Żuchowicz Rybnik 56
UKS Reflex Joanna Korus Rybnik 56
UKS Reflex Filip Ostałowski Rybnik 56
UKS Reflex Katarzyna Androsz Rybnik 56
19 cotonki Mateusz Grela Bielsko-Biała 60
cotonki Magdalena Grela Bielsko-Biała 60
20 Biegam bo lubię Łukasz BIZOŃ Bielsko-Biała 6
Biegam bo lubię Tymoteusz BIZOŃ Bielsko-Biała 6
Biegam bo lubię Stanisław BIZOŃ Bielsko-Biała 6
Biegam bo lubię Wiktor Smoła Bielsko-Biała 6
21 StaszkiBB Błażej Staszek Bielsko-Biała 75
StaszkiBB Monika Staszek Bielsko-Biała 75
StaszkiBB Krzysztof Staszek Bielsko-Biała 75
22 Cookies Darek Kuk Bielsko-Biała 7
Cookies Dominik Kuk Bielsko-Biała 7
Cookies Artur Kuk Bielsko-Biała 7
Cookies Marzena Kuk Bielsko-Biała 7
23 FUTRZAKI KATARZYNA DROŹDZIK-KOŻUCH BIELSKO-BIAŁA 30
FUTRZAKI WOJCIECH KOŻUCH BIELSKO-BIAŁA 30
24 Doris Cooking Dorota Ogiegło - Dudziak Jaworze 8
Doris Cooking Jakub Ogiegło Jaworze 8
25 Słodziaki Michał Majdak Bujaków 45
Słodziaki Agnieszka Majdak Bujaków 45
Słodziaki Marek Majdak Bujaków 45
26 Hochlicus pospolitus Sylwester Sohlich Bujaków 16
Hochlicus pospolitus Sylwia Sohlich Bujaków 16
Hochlicus pospolitus Adrian Sohlich Bujaków 16
27 Jońce Mirosława Joniec Bielsko-Biała 17
Jońce Paweł Joniec Bielsko-Biała 17
Jońce Ewelina Joniec Bielsko-Biała 17
Jońce Dawid Joniec Bielsko-Biała 17
28 KOTEŁY Maciej Szymański Bielsko-Biała 130
KOTEŁY Letycja Szymańska Bielsko-Biała 130
KOTEŁY Maksymilian Szymański Bielsko-Biała 130
KOTEŁY Dorota Szymańska Bielsko-Biała 130
29 InO SCI Skoczów Kasia Bijok Skoczów 149
InO SCI Skoczów Jasiu Bijok Skoczów 149
InO SCI Skoczów Zosia Bijok Skoczów 149
30 Filipki 1 Staś Filipek Bielsko-Biała 67
Filipki 1 Basia Filipek Bielsko-Biała 67
31 Filipki 2 Anielka Filipek Bielsko-Biała 68
Filipki 2 Paweł Filipek Bielsko-Biała 68
32 Czaple Magdalena Czaplińska Kalna 12
Czaple Przemysław Czapliński Kalna 12
Czaple Antoni Czapliński Kalna 12
Czaple Alina Czaplińska Kalna 12
33 Piegusy Dariusz Łysoń Bielsko-Biała 11
Piegusy Tomasz Łysoń Bielsko-Biała 11
Piegusy Katarzyna Łysoń Bielsko-Biała 11
34 Szymurki Daria Szymura Bielsko-Biała 13
Szymurki Piotr Szymura Bielsko-Biała 13
Szymurki Emilia Szymura Bielsko-Biała 13
Szymurki Nadia Szymura Bielsko-Biała 13
35 Em-Ma Dorota Gluza Bielsko-Biała 88
Em-Ma Emma Gluza Bielsko-Biała 88
36 NocneMarki Aleksandra Banot Bielsko-Biała 9
NocneMarki Krzysztof Banot Bielsko-Biała 9
NocneMarki Alicja banot Bielsko-Biała 9
NocneMarki Franciszek Banot Bielsko-Biała 9
37 Kawki Lena Kawa Bielsko-Biała 14
Kawki Maksymilian Kawa Bielsko-Biała 14
Kawki Iga Kawa Bielsko-Biała 14
Kawki Agnieszka KAWA Bielsko-Biała 14
38 UKS Kometa Gliwice 3 Paulina Pielichowska Gliwice 148
UKS Kometa Gliwice 3 Tomasz Polewka Gliwice 148
39 DUNATY ROBERT DUNAT BIELSKO-BIAŁA 18
DUNATY MAŁGORZATA DUNAT BIELSKO-BIAŁA 18
DUNATY ADAM DUNAT BIELSKO-BIAŁA 18
DUNATY EMILIA DUNAT BIELSKO-BIAŁA 18
40 Poszukiwacze skarbów Nikodem Adamiec Bielsko-Biała 78
Poszukiwacze skarbów Wojciech Adamiec Bielsko-Biała 78
41 Dzieciaki rządzą ;) Jacek Kołaczek Bielsko Biała 29
Dzieciaki rządzą ;) Katarzyna Kołaczek Bielsko Biała 29
42 Filapek Sławomir Filapek Bielsko-Biała 40
Filapek Milena Filapek Bielsko-Biała 40
43 Mysiaczki Pysiaczki Michał Mańka Studzionka 124
Mysiaczki Pysiaczki Klaudia Mańka Studzionka 124
44 Dzielni Walerianie Kinga Wybraniec Bielsko-Biała 100
Dzielni Walerianie Emilia Wybraniec Bielsko-Biała 100
Dzielni Walerianie Agnieszka Wybraniec Bielsko-Biała 100
Dzielni Walerianie Marcin Wybraniec Bielsko-Biała 100

RS


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Minuta Startowa
1 Dziewczyny z pazurem Ewa Hoczek Jaworze- Bielsko 30
Dziewczyny z pazurem Jolanta Fudala Jaworze- Bielsko 30
2 Havířov Vincent Volejníček Těrlicko 33
Havířov Nikola Volejníčková Těrlicko 33
3 SKOB Frýdek-Místek Ludmila Nováková Frýdek-Místek 102
SKOB Frýdek-Místek Jarmila Bočková Frýdek-Místek 102