lista osób zgłoszonych do BBNocą2021_2etap

AK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Klapsdusia Klaudia Łazuka Tychy 66
2 Amatorka Dalia Blimke-Deren Tychy 72
3 Kobra Vsetín Barbora Muchová Vsetín 74
4 UKS Kometa Gliwice Matylda Leśniak Gliwice 64
5 UKS Kometa Gliwice Kinga Pogoda Gliwice 68
6 UKS Kometa Gliwice Julia Nyga Gliwice 70
7 SKOB Frýdek-Místek Pavla Chudíková Frýdek-Místek 76
8 Lks Górzanka Zofia Moniak Tarnawa Górna 78
9 OB Havířov Kateřina Krizakova Havířov 80
10 Jastrzębiacy Maria Marszałek Jastrzębie-Zdrój 84
11 Aleksandra Aleksandra Kost Studzionka 86
12 UKS Sparta Czyżowice Dominik Student Czyżowice 100
13 Sk Vrbno pod Pradědem Ewa Haltof Vendryně 90
14 - Natalia Dwojna Katowice 120
15 Beskidy Adventure Race Team Magdalena Stachura Chorzów 88

AM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 ATZ Racibórz Przemysław Niezgoda Żory 91
2 Niewyspane Leniwce Rafał Cader Bielsko-Biała 75
3 lepus.cz Zbyněk Bochňák Opava 79
4 Zdezorientowani Stanisław Łuczyński Bielsko Biała 99
5 Krokus Miliardowice Piotr Glinka Ligota 89
6 UKS Reflex Wojciech Różycki Rybnik 63
7 OB Havířov Zdeněk Jakobi Havířov 65
8 ATZ Racibórz Piotr Lewandowski Żory 67
9 SKOB Ostrava Milan Svěchota Ostrava 69
10 Lks Górzanka Andrzej Moniak Tarnawa Górna 73
11 OB Havířov Libor Krhut Havířov 71
12 SKOB Frýdek Místek Martin Svoboda Libhošť 77
13 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek Jastrzębie-Zdrój 85
14 Jastrzębiacy Patryk Marszałek Jastrzębie-Zdrój 87
15 SKOB Frýdek-Místek Michal Bjolek Frýdek-Místek 81
16 Czarna Wołga Jarosław Rakowski Bielsko-Biała 83
17 UKS Sparta Czyżowice Maciej Jurczyk Czyżowice 93
18 Drużyny nazwa Grzegorz Domeradzki Bielsko-Biała 101
19 Ind. Marcin Kutkiewicz Wadowice 95
20 UKS Kometa Gliwice Marcin Markowski Gliwice 97
21 BSRS Mateusz Sporysz Kozy 103
22 A-team NOVO Bruntál Lubos Kaluza Vendryně 105
23 Ino SCI Kuba Stanny Bładnice 107
24 Team 360 stopni Ireneusz Waluga Katowice 143
25 InO SCI Marcin Bijok Skoczów 109
26 Stk Dawid Głombek Bielsko-Biała 111
27 Mysiaczki Pysiaczki Michał Krzysteczko Studzionka 121
28 Węże rzeczne są niebezpieczne Miłosz Wąż Kraków 113
29 LOKTK Paweł Białek Bielsko-Biała 115
30 UKS Kometa Gliwice Bartosz Kukla Gliwice 135
31 gb-arch.pl Grzegorz Buława Gliwice 117
32 Magnus Orienteering Tomas Sedlacek Trinec 127
33 UKS Sparta Czyżowice Krzysztof Rumpel Czyżowice 119
34 UKS Sparta Czyżowice Piotr Jurczyk Czyżowice 123
35 Aktywne Beskidy WKSB Roman Miszczyk Bystra 125
36 TJ TZ OB Třinec Lukáš Košut Třinec 129
37 SKIL Fachmany Rafał Mastela Jastrzębie-Zdrój 131
38 SNW KW Kraków Michał Wojarski Wieliczka 149
39 Dzikie Dziki Mirosław Dzik Chorzów 133
40 Gymcity AR Mateusz Talanda Bielsko-Biała 137

BK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 OB HAVÍŘOV Sylva Vričanová Havířov 66
2 KS Kościelec Chrzanów Aleksandra Wala Chrzanów 90
3 KS Kościelec Chrzanów Julia Rychłowska Chrzanów 94
4 KS Kościelec Chrzanów Nina Grochal Chrzanów 96
5 KS Kościelec Chrzanów Małgorzata Wala Chrzanów 98
6 KS Kościelec Chrzanów Julia Hebda Chrzanów 92
7 Pink Girl Gliwic Aleksandra Polewka Gliwice 68
8 UKS Reflex Zuzanna Baj Rybnik 70
9 UKS Reflex Alicja Kruczkowska Rybnik 72
10 UKS Reflex Marta Jurek Rybnik 74
11 UKS Reflex Inga Żuchowicz Rybnik 76
12 UKS Reflex Zając Barbars Rybnik 78
13 UKS Reflex Lena Janiak Rybnik 80
14 UKS Reflex Patrycja Pietryga Rybnik 82
15 UKS Reflex Patrycja Kasprzyk Rybnik 84
16 SKOB Frýdek-Místek Renata Řehová Frýdek-Místek 86
17 SKOB Frýdek-Místek Natálie Řehová Frýdek-Místek 88
18 GymCity AR Magdalena Solich-Talanda Bielsko-Biała 150
19 Ino SCI Karolina Stanna Bładnice 106
20 Julka Julia Ślusarczyk Bielsko-Biała 100
21 KaFFka Natalia Kłeczek Bielsko-biała 140
22 Z pieskiem albo bez Katarzyna Cywińska Gliwice 102
23 Mysiaczki Pysiaczki Agata Mańka Studzionka 120
24 maria.r.LOKTK Maria Roztoczyńska Bielsko-Biała 148
25 WKS Śląsk Wrocław Krystyna Janiczek Wrocław 112
26 The Vipers Karolina Żmij Wilkowice 118
27 BSRS Kamila Wiśniewska Bielsko 104

BM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Proste Plecki Roman Blimke Tychy 69
2 JD Wojtek Dereń Tychy 71
3 Kobra Vsetín Zdeněk Furmánek Valašské Meziříčí 75
4 KS Kościelec Chrzanów Tomasz Rychłowski Chrzanów 93
5 KS Kościelec Chrzanów Marcin Grochal Chrzanów 95
6 Irq Team :) Ireneusz Hebda Chrzanów 91
7 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała 65
8 UKS Kometa Gliwice Tomasz Polewka Gliwice 67
9 UKS Reflex Szymon Krajcarz Rybnik 73
10 UKS Reflex Robert Konik Rybnik 79
11 SKOB Frýdek-Místek Tomáš Řeha Frýdek-Místek 85
12 SKOB Frýdek-Místek Michael Chudík Frýdek-Místek 77
13 SKOB Frýdek-Místek Martin Chudík Frýdek-Místek 81
14 W końcu dobiegnę Przemysław Dutka Bielsko-Biała 83
15 Jastrzębiacy Dawid Marszałek Jastrzębie-Zdrój 87
16 SKOB Frýdek-Místek Jan Bjolek Frýdek-Místek 97
17 SKOB Frýdek-Místek Lukáš Bjolek Frýdek-Místek 89
18 UKS Sparta Czyżowice Piotr Łyp Czyżowice 99
19 UKS Reflex Szymon Jezusek Rybnik 101
20 ATZ Racibórz Antoni Szotek Goczałkowice Zdrój 103
21 Rakso Oskar Staszek BIELSKO-BIAŁA 105
22 Rzuraff Franciszek Ślusarczyk Bielsko-Biała 107
23 Zdezorientowany Adam Połącarz Bielsko-Biala 109
24 Mysiaczki Pysiaczki Mateusz Mańka Studzionka 121
25 radioorientacja władysław pietrzykowski bielsko-biała 111
26 UKS Sparta Czyżowice Dominik Koloż Czyżowice 123
27 Nie mam :( Przemysław Paszek Tychy 113
28 UKS Kometa Andrzej Wysocki Gliwice 115
29 Igosport sklep dla biegacza Jakub Chmielewski Bielsko Biała 117

CK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 UKS Kometa Gliwice Justyna Dziuba Gliwce Julianna Polewka 60
2 UKS Kometa Gliwice Alicja Jabłońska Gliwice Beata Polewka 64
3 SKOB Frýdek-Místek Magdalena Chudíková Frýdek-Místek Ludmila Nováková 68
4 Anna Klima Anna Klima Bielsko-Biała 72
5 Rock&Run Weronika Kliś Bielsko-Biała Oliwia Jaromin 76
6 Ino SCI Agnieszka Stanna Bładnice Katarzyna Stanna 108
7 CzupaCzupsy Marzena Dobija Buczkowice Marta Dobija 100
8 Nieustraszone Świetliki Emilia Wybraniec Bielsko-Biała Emilia Siedlaczek 104
9 lepus.cz Beatrice Bochňáková Ostrava 80
10 The Vipers Sylwia Żmij Wilkowice/Buczkowice Barbara Jaworska 116
11 UKS Sparta Czyżowice Malwina Rumpel Czyżowice Laura Staniczek 92
12 UKS Sparta Czyżowice Nina Sobczyńska Czyżowice Aleksandra Kocur 96
13 UKS Sparta Czyżowice Malwina Kucza Czyżowice Oliwia Koczy 112
14 Zdezorientowane LO KTK Matylda Miszczyk Bystra Hanna Pączyńska 124

CM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Nicki Sylwester Nicpoń Bielsko-Biała Miłosz Nicpoń 61
2 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra Bielsko-Biała Michał Wydra 65
3 Jaszczury Bartosz Śpiewak Bystra 73
4 Steam2 Piotr Siedlecki Cieszyn Henryk Siedlecki 77
5 Szwagier Kamil Skwara Bielsko-Biała 69
6 SKOB Frýdek-Místek Vojtěch Bjolek Frýdek-Místek 81
7 Nicki Sylwester Nicpoń Bielsko-Biała Miłosz Nicpoń 85
8 KTK Geomafija Karol Dega Ochaby Wielkie Łukasz Baran 89
9 Matrix Piotr Jaworski Buczkowice 109
10 Matrix Mariusz Jaworski Buczkowice 113
11 DemonSlayerCorps LO KTK Robert Wróbel Bielsko Biała Jakub Komar 93
12 The Vipers Szymon Żmij Wilkowice Jacek 121
13 UKS Sparta Czyżowice Tymoteusz Kudaj Czyżowice Maciej Jurczyk 133
14 Przebieracze Kamil Maślorz Bielsko Marcin Budny 101
15 LO KTK Mikołaj Piątek Bielsko-Biała Szymon Adamiec 105
16 PALA EXTREME Marcin Pala Bielsko - Biała Bartłomiej Pala 149
17 UKS Kometa Gliwice Tomasz Towarek Gliwice 97
18 UKS Kometa Gliwice Wojciech Towarek Gliwice Towarek Ireneusz 117
19 Orzełki Grzegorz Orłowski Mazańcowice Ignacy Orłowski 125
20 Kostek Grzegorz Kost Studzionka 129

CX


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Zosia&Paweł Paweł Kawa Czarków Zofia Czerwionka 66
2 Gosia&Konrad Konrad Szromek Czarków Małgosia Kubis 62
3 Orki Olimpia Podwacietnik Bystra Rafał Śpiewak 70
4 AktywnyWeekend Ewa Stryczek Bielsko-Biała Tomasz Stryczek 94
5 Kawoholicy Bartosz Zawiślak Bielsko-Biała Joanna Zawiślak 74
6 French Team Aurelie Martin Bielsko-Biala Mat 78
7 UKS Kometa Gliwice Marcin Kaszowski Gliwice Zosia Kaszowska 82
8 OK Silesia Tereza Kawuloková Bystřice Marek Kawulok 90
9 Steam1 Marta Siedlecka Cieszyn Karol 86
10 Demolka Team Niki Demolka Katowice Karol 98
11 Dwa wiewióry Andrzej Kłos Bielsko-Biała Ania Lenczuk 102
12 Joga dla Zdrowia Marcin Stec Buczkowice Agnieszka Stec 110
13 MMMM-y Milena Pudło Bielsko-Biała Michał 126
14 NIEBIESCY Martyna Kubica Bielsko - Biała Miłosz Kubica 118
15 Kundle Olszewskiego Magdalena Dobija Buczkowice Dominik Czarkowski 106
16 Prawdziwa stal Tomasz Cieślar Łaziska Górne Maria Huebner 114
17 pozytywne elektrony Sławek Filipek Bielsko-Biała Aneta Filipek 122
18 UKS Sparta Czyżowice Oliwia Kołodziej Czyżowice Jakub Staniczek 130
19 UKS Sparta Czyżowice Alicja Cojg Czyżowice Piotr Łyp 134
20 Co można zrobić w x minut Kuba Wątroba Bielsko-Biała Jagoda 138
21 Nie wystraszą nas noc, błoto i śnieg Emilia Stasiak Kozy Krzysztof 142

CS


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Dziewczyny z pazurem Ewa Hoczek Bielsko-Biała Jolanta Fudala 63

R


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Byle do mety Łukasz Bizoń Bielsko-Biała TymekStaśBizoń, 4
2 KAKTUSY Bielsko-Biała Wojciech Michalec Bielsko-Biała Mati,Jan,Niko,Gosia 51
3 Orły Zabrzeg Michał Pawlik Zabrzeg Noemi, Maksymilian 59
4 Axolociki Wioletta Duda Bielsko-Biała Pati Piotr Justi 40
5 Slodziaki Michał Majdak Bujakow Agnieszka, Danuta 2
6 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała Ignacy Pietraszko 5
7 Jońce Mirosława Joniec Bielsko-Biała Paweł Ewelina Dawid 0
8 KAWKI Maksymilian , Lena Kawa Bielsko-Biała Maksymilian,Lena,Aga 15
9 Z prędkością dzwięku Łukasz Mach Wisła Viktoria, Ania 58
10 UKS Reflex Alicja Duda Rybnik Knesz Karolina 14
11 UKS Reflex Zosia Korus Rybnik Alicja Ostałowska 16
12 UKS Reflex Jakub Wiluń Rybnik Wiluń Miłosz 11
13 UKS Reflex Emilia Bajorek Rybnik Bartosz Markowski 17
14 UKS Reflex Filip Żuchowicz Rybnik 18
15 Hochlicus pospolitus Sylwester Sohlich Bujaków Adrian, Sylwia 1
16 Włóczykije Rafał Niedźwiedziński Meszna Julian, Gosia 30
17 Wisełkule z Wisły Beata Wisełka Wisła Zuzia 57
18 OB Havířov Adam Fuják Havířov Sylva Vričanová 3
19 Pędzące Dudiśki Grzegorz Dudek Bielsko-Biała Ania,Madzia,Zuzia 6
20 Luzaki Lena Luzak Bielsko-Biała Natalia,Magda,Daniel 29
21 Biegusie Zofia Wrzoł Zabrzeg Grzegorz Wrzoł 56
22 Szybcy i Szelki Jarosław Rakowski Bielsko-Biała Patryk, Pola 28
23 Cookies Darek Kuk Bielsko-Biała Dominik, Artur 10
24 Ekipa Weroniki Maciej Kliś Bielsko Biała Maciek,Amelia,Ania 31
25 WIŚLICKIE NOEDŹWIEDZIE Krzysztof Piekarczyk Wiślica Gogi, Igi, Kris 7
26 Żuki Rafał Kordiak Bielsko-Biała Jagoda, Ida, Geralt 45
27 StaszkiBB Błażej Staszek BIELSKO-BIAŁA Monika, Krzysztof 52
28 Piegusy Dariusz Łysoń BIELSKO-BIAŁA Aleksy, Tomek 32
29 Czaple Magdalena Czaplińska BIELSKO-BIAŁA Antek, Alinka 33
30 Ino SCI Daniel Stanny Bładnice Ewa Stanna 55
31 Szymurki Daria Szymura Bielsko-Biała Emilia, Nadia 34
32 Szybcy i Straszni Łukasz Ślusarczyk Bielsko-Biała Szymek i Jasiu 54
33 Dzielne Walerianki Kinga Wybraniec Bielsko-Biała Agnieszka Wybraniec 37
34 Niezorientowane Tygryski Justyna Połącarz Bielsko-Biala Adam Połącarz 53
35 InO SCI Kasia Bijok Skoczów Janek, Zosia 50
36 Janusze Team Wojciech Mamica Bielsko Biała Wiktor Mamica 26
37 FUTRZAKI KATARZYNA DROŹDZIK-KOŻUCH BIELSKO-BIAŁA WOJCIECH KOŻUCH 2010 49
38 Havirov Vincent Volejnicek Havirov Nikola Volejnickova 12
39 Mysiaczki Pysiaczki Michał Mańka Studzionka Klaudia Mańka 48
40 Kawuloci Bystřice Matyáš Kawulok Bystřice Zdeňka Kawuloková 13
41 Proteiny Zuzanna Białek Bielsko-Biała, Polska Przemysław Białek 46
42 Proteiny II Mikołaj Białek Bielsko-Biała, Polska ANna Mendrek-Białek 47
43 Tyszanie Tomasz Kos Tychy 19
44 Boberki Mateusz Grela Bielsko-Biała Maria Grela 20
45 Zdezorientowani Jakub Stec Bielsko-Biała Natalia, Kornel Stec 8
46 Róży Staw Mariusz Choiński Bielsko-Biała Zuzia Kocoń Choińska 9
47 Cztery szare komórki Bartosz Rodzoń Bielsko Biała Oliwia, Judyta,Hania 44
48 Sailing team Kacper Gellner Bielsko-Biała 21
49 UKS Kometa Gliwice Julia Bomersbach Gliwice Tomasz 43
50 EmiTeam Marcin Wojcieszczak Bielsko-Biała Emilia Wojcieszczak 22
51 Bikeholics Maciej Grajcarek Bielsko-Biała Tomek, Łukasz 23
52 Dzikie Dziki Zofia Dzik Chorzów Bogusława Dzik 24
53 popiki Aleksander Nowak Bielsko-Biała Nina Nowak 25
54 KTK Helena Kudłacz Piekary Sląskie Tomasz 42
55 Bike.Store Bielsko Tomasz Pierwocha Bielsko-Biała Lea Pierwocha 27