lista osób zgłoszonych do BBNocą2021_1etap

AK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 TATAR Z ŁOSIA Justyna Massalska-Wojtasik Katowice 66
2 Klub Królika Stefana Ania Witkowska Katowice 68
3 lks Górzanka Zofia Moniak Tarnawa Górna 70
4 - Natalia Dwojna Katowice 64
5 Kobra Vsetín Barbora Muchová Vsetín 72
6 SKOB Frýdek-Místek Pavla Chudíková Frýdek-Místek 76
7 pozytywne elektrony Aneta Filipek Bielsko-Biała 102
8 OB Havířov Svatava Hanzlová Havířov - Město 80
9 Jastrzębiacy Maria Marszałek Jastrzębie-Zdrój 100
10 OB Havirov Katerina Krizakova Havirov 74
11 UKS Kometa Kinga Pogoda Gliwice 88
12 UKS Kometa Matylda Leśniak Gliwice 94
13 indywidualnie Dalia Blimke-Deren Tychy 78

AM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 ATZ Racibórz Przemysław Niezgoda Żory 91
2 Niewyspane Leniwce Rafał Cader Bielsko-Biała 71
3 Czarna Wołga Jarosław Rakowski Bielsko-Biała 85
4 Team 360 stopni Ireneusz Waluga Katowice 63
5 Do Porzygu OCR Team Andrzej Kłos Bielsko-Biała 77
6 - Grzegorz Domeradzki Gliwice 93
7 Krokus Miliardowice Piotr Glinka Ligota 89
8 lepus.cz Zbyněk Bochňák Opava 65
9 gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława Grzegorz Buława Gliwice 81
10 Rafał Rafał Polański Katowice 67
11 lks Górzanka Andrzej Moniak Tarnawa Górna 73
12 Ind. Marcin Kutkiewicz Wadowice 69
13 FM David Najdek Frýdek-Místek 121
14 UKS Kometa Gliwice Marcin Markowski Gliwice 75
15 SKOB Frýdek Místek Martin Svoboda Libhošť 79
16 - Marcin Sowa Jaworze 83
17 SKOB Ostrava Milan Svěchota Ostrava 87
18 UKS Kometa Gliwice Filip Buława Gliwice 95
19 Coś nom pizło na łeb Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój 97
20 Orientační běh Havířov Zdeněk Jakobi Havířov 99
21 OB Havířov Libor Krhut Havířov (CZ) 101
22 pozytywne elektrony Sławek Filipek Bielsko-Biała 103
23 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek Jastrzębie-Zdrój 105
24 Jastrzębiacy Patryk Marszałek Jastrzębie-Zdrój 107
25 Misiu Bogdan Król Bielsko-Biała 109
26 InO SCI Marcin Bijok Skoczów 111
27 BSRS/Kozy Mateusz Sporysz Kozy 113
28 Ino SCI Kuba Stanny Bładnice 115
29 OB Havirov Rafał Mastela Jastrzębie-Zdrój 123
30 Dzikie Dziki Mirosław Dzik Chorzów 119
31 UKS Kometa Gliwice Bartosz Kukla Gliwice 117
32 SNW KW Kraków Michał Wojarski Wieliczka 149
33 SKOB Frýdek-Místek Michal Bjolek Frýdek-Místek 125
34 Gymcity AR Mateusz Talanda Bielsko-Biała 127
35 ATZ Racibórz Piotr Lewandowski Żory 129
36 IND Miłosz Brych SIEMIANOWICE 131
37 UKS Sparta Czyżowice Maciej Jurczyk Czyżowice 141
38 UKS Sparta Czyżowice Piotr Jurczyk Czyżowice 133
39 - Adam Litwin Tychy 135
40 Mysiaczki Pysiaczki Michał Krzysteczko Studzionka 137
41 Aktywne Beskidy WKSB Roman Miszczyk Bystra 147
42 ZSTiH Jakub Mateja Bielsko-Biała 139

BK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Inka Team Magdalena Rakowska Warszawa 94
2 Gymcity AR Magdalena Solich-Talanda Bielsko-Biała 150
3 Julia Julia Ślusarczyk Bielsko-Biała 66
4 FM Klara Ruzickova Frýdek-Místek 122
5 WKS Śląsk Krystyna Janiczek Wrocław 68
6 GymCity AR Magdalena Pasierbek Bielsko-Biała 148
7 SKOB Frýdek-Místek Renata Řehová Frýdek-Místek 76
8 OB HAVÍŘOV Sylva Vričanová Havířov 70
9 UKS Sparta Czyżowice Urszula Czerkawska Katowice 72
10 UKS Reflex Lena Janiak Rybnik 74
11 UKS Reflex Julia Konik Rybnik 78
12 UKS Reflex Barbara Zając Rybnik 80
13 UKS Reflex Zuzanna Baj Rybnik 82
14 The Vipers Karolina Żmij Wilkowice 98
15 Z pieskiem albo bez KATARZYNA CYWIŃSKA GLIWICE 90
16 SKOB Frýdek-Místek Natálie Řehová Frýdek-Místek 84
17 Jula Team :) Julia Hebda Chrzanów 96
18 InO SCI Karolina Stanna Bładnice 86
19 KS Kościelec Chrzanów Aleksandra Wala Chrzanów 92
20 KS Kościelec Chrzanów Małgorzata Wala Chrzanów 100
21 KS Kościelec Chrzanów Nina Grochal Chrzanów 102
22 KS Kościelec Chrzanów Julia Rychłowska Chrzanów 88
23 Radioorientacja Kamila Wiśniewska Bestwina 104
24 Pink Girl Aleksandra Polewka Gliwice 106
25 UKS Sparta Czyżowice Dominika Student Czyżowice 140
26 Mysiaczki Pysiaczki Agata Mańka Studzionka 108

BM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała 69
2 Zdezorientowany Adam Połącarz Bielsko-Biala 65
3 Rzuraff Franciszek Ślusarczyk Bielsko-Biala 67
4 Kobra Vsetín Zdeněk Furmánek Valašské Meziříčí 71
5 SKOB Frýdek-Místek Tomáš Řeha Frýdek-Místek 77
6 ATZ Racibórz Antoni Szotek Goczałkowice Zdrój 73
7 SKOB Frýdek-Místek Martin Chudík Frýdek-Místek 75
8 SKOB Frýdek-Místek Michael Chudík Frýdek-Místek 79
9 UKS Sparta Czyżowice Wacław Czerkawski Katowice 81
10 Rakso Oskar Staszek Bielsko-Biala 83
11 Jastrzębiacy Dawid Marszałek Jastrzębie-Zdrój 105
12 UKS Reflex Wojciech Różycki Rybnik 85
13 UKS Reflex Szymon Jezusek Rybnik 87
14 UKS Reflex Robert Konik Rybnik 89
15 UKS Reflex Szymon Krajcarz Rybnik 91
16 Ultra Beskid Sport Grzegorz Pastwa Jasienica 93
17 Irq Team :) Ireneusz Hebda Chrzanów 97
18 SKOB Frýdek-Místek Lukáš Bjolek Frýdek-Místek 95
19 SKOB Frýdek-Místek Jan Bjolek Frýdek-Místek 99
20 KS Kościelec Chrzanów Marcin Grochal Chrzanów 101
21 KS Kościelec Chrzanów Tomasz Rychłowski Chrzanów 103
22 Radioorientacja Władysław Pietrzykowski Bielsko 107
23 . Grzegorz Dyszy Bobrowniki 109
24 W końcu dobiegnę Przemysław Dutka Bielsko-Biała 111
25 UKS Kometa Gliwice Tomasz Polewka Gliwice 113
26 LKS Górzanka Nawojowa Góra Roman Blimke Tychy 115
27 UKS Sparta Czyżowice Dominik Kolorz Czyżowice 139
28 UKS Sparta Czyżowice Piotr Łyp Czyżowice 143
29 UKS Sparta Czyżowice Krzysztof Rumpel Czyżowice 135
30 Mysiaczki Pysiaczki Mateusz Mańka Studzionka 117
31 Igosport sklep dla biegacza Jakub Chmielewski Bielsko Biała 119
32 UKS Kometa Andrzej Wysocki Gliwice 121

CK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Tofik Team Agnieszka Ruszniak Katowice 100
2 No name Magdalena Rachwał Bielsko-Biała Zuzanna Rachwał 60
3 SKOB Frýdek-Místek Magdalena Chudíková Frýdek-Místek Ludmila Nováková 72
4 Totalne kozaki Julia Komar Bielsko-Biała Julia Komar 80
5 UKS Reflex Inga Żuchowicz Rybnik Marta Jurek 2009 64
6 UKS Reflex Patrycja Pietryga Rybnik Patrycja Kasprzyk 68
7 amogus Julia Komar Bielsko-Biała Marta Dyczek 84
8 UKS Reflex Natalia Kumor Rybnik Wiktoria Trybuś 76
9 UKS Reflex Alicja Kruczkowska Rybnik Giemlik Anna 88
10 Rock&Run Weronika Kliś Bielsko-Biała Oliwia Jaromin 92
11 The Vipers Sylwia Żmij Wilkowice Barbara Jaworska 96
12 InO SCI Agnieszka Stanna Bładnice Katarzyna Stanna 104
13 Bombelki Justyna Dziuba Gliwice Julianna Polewka 108
14 UKS Sparta Czyżowice Nina Sobczyńska Czyżowice Laura Staniczek 132
15 UKS Sparta Czyżowice Oliwia Kołodziej Czyżowice Ola Kocur 136
16 UKS Sparta Czyżowice Alicja Cojg Czyżowice Oliwia Koczy 140
17 Nieustraszone Świetliki Emilia Siedlaczek Bielsko-Biała Emilia Wybraniec 112
18 Inner circle Anna Bielnik Bielsko-Biała Maria Bielnik 116
19 Ninol Ola Habdas Bielsko - Biała Nina Tyrko 120
20 PoMa Pola Wysocka Bielsko- Biała Maja Wysocka 124
21 Zdezorientowane LO KTK Matylda Miszczyk Bystra Roman Miszczyk 144

CM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra Bielsko-Biała Michał Wydra 65
2 Nicki Sylwester Nicpoń Bielsko-Biała Miłosz Nicpoń 61
3 Orzełki GRZEGORZ ORŁOWSKI Mazańcowice IGNACY ORŁOWSKI 69
4 Szwagier Kamil Skwara Bielsko-Biała 73
5 Steam2 Piotr Siedlecki Cieszyn Henryk Siedlecki 77
6 DemonSlayerCorps LO KTK Robert Wróbel Bielsko Biała Kuba Komar 81
7 The Vipers Szymon Zmij Wilkowice Jacek Zmij 101
8 Matrix Piotr Jaworski Buczkowice 105
9 Matrix Mariusz Jaworski Buczkowice 109
10 Jaszczury Bystra Bartosz Śpiewak Bystra 149
11 Geomafia 😎 LO KTK Łukasz Baran Pszczyna Karol Dega 85
12 Przebieracze Kamil Maślorz Ligota 93

CX


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Dwa wiewióry Andrzej Kłos Bielsko-Biała Ania Leńczuk 78
2 Kawoholicy Bartosz Zawiślak Bielsko-Biała Joanna Zawiślak 70
3 AktywnyWeekend Ewa Stryczek Bielsko-Biała Tomasz 94
4 Brukselki Milena Manda Kozy Marek Manda 62
5 Prawdziwa Stal Tomasz Cieślar Łaziska Górne Maria Huebner 66
6 Steam1 Marta Siedlecka Cieszyn Karol 74
7 NIEBIESCY Martyna Kubica Bielsko - Biała Miłosz Kubica 102
8 KASZKI TEAM Marcin Kaszowski Gliwice Zosia Kaszowska 82
9 Kundle Olszewskiego Magdalena Dobija Buczkowice Dominik Czarkowski 90
10 CzupaCzupsy Marzena Kaczmarczyk-Dobija Buczkowice Marta i WojtekDobija 98
11 French Team Aurelie Martin Bielsko-Biala Mat 86
12 Kosłan Tymoteusz Kosman Bielsko-Biała Danuta Słanek 106
13 Joga dla zdrowia Marcin Stec Buczkowice Agnieszka Stec 122
14 Dwie szare komórki Bartosz Rodzoń Bielsko Biała Oliwia Ciszewska 110
15 Nie wystraszą nas noc, błoto i śnieg Emilia Stasiak Kozy Krzysztof Stasiak 114
16 Demolka Team Niki Demolka Tychy Karol 118
17 OK Silesia Tereza Kawuloková Bystřice Marek Kawulok 130
18 Gosia&Konrad Konrad Szromek Pszczyna Gosia Kubis 134
19 MMMM-y Milena Pudło Bielsko-Biała Michał 138
20 Zosia&Paweł Paweł Kawa Pszczyna Zofia Czerwionka 126
21 UKS Sparta Czyżowice Malwina Rumpel Czyżowice Tymoteusz Kudaj 142
22 Orki Olimpia Podwacietnik BYSTRA Rafał Śpiewak 146
23 PALA EXTREME Marcin Pala Bielsko - Biała Bartłomiej Marcin 150
24 Kostki Aleksandra Kost Studzionka Grzegorz Kost 154

CS


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Dziewczyny z pazurem Ewa Hoczek Bielsko-Biała Jolanta Fudala 63
2 Byle do przodu Mira Strządała Bielsko-Biała Jola Biernat 67

R


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Szybcy i Szelki Jarosław Rakowski Bielsko-Biała Patryk Rakowski 10
2 Pokemony BB Wojciech Mamica Bielsko Biała Wiktor Mamica 15
3 Ekipa Weroniki Weronika Kliś Bielsko-Biała Amelia i Maciej 1
4 Pompony Pola Rakowska Bielsko-Biała Magdalena Rakowska 17
5 Piegusy Dariusz Łysoń Bielsko-Biała Aleksy, Tomek, Kasia 30
6 Czaple Magdalena Czaplińska Bielsko-Biała Antek, Alinka,Czapla 31
7 Słodziaki Michał Majdak Bujaków Agnieszka, Danuta 2
8 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała iGGy 3
9 Żuki Rafał Kordiak Bielsko-Biała Jagoda, Ida, Geralt 4
10 Niezorientowane Tygryski Justyna Połącarz Bielsko-Biala Adam Połącarz 0
11 Wściekłe Zające Grzegorz Czader Porąbka Antoś, Jaś 40
12 Byle do mety Łukasz Bizoń Bielsko-Biała Łukasz Bizoń 6
13 Proteiny Anna Białek Bielsko-Biała, Polska Mikołaj Białek 7
14 Proteiny Przemysław Białek Bielsko-Biała, Polska Zuzanna Białek 8
15 Cookies Darek Kuk Bielsko-Biała Artur, Dominik 45
16 Axolociki 🙂 Wioletta Duda Bielsko Biała Pati ,Piotr, Justi, 32
17 Havirov Vincent Volejnícek Havírov Nikola Volejníčková 5
18 Orły Michał Pawlik Zabrzeg Noemi i Maksymilian 59
19 Pędzące Duduśki Grzegorz Dudek Bielsko-Biała Ania,Madzia,Zuzia 9
20 Z prędkością dzwięku Łukasz Mach Wisła Viktoria Ania 58
21 StaszkiBB Błażej Staszek BIELSKO-BIAŁA Krzysztof Monika 57
22 Hochlicus pospolitus Sylwester Sohlich Bujaków Adrian, Sylwia 11
23 UKS Reflex Agnieszka Duda Rybnik Jakub Wiluń 2013 14
24 FUTRZAKI KATARZYNA DROŹDZIK-KOŻUCH BIELSKO-BIAŁA WOJCIECH KOŻUCH 2010 16
25 InO SCI Kasia Bijok Skoczów Janek, Zosia 56
26 WIŚLICKIE NOEDŹWIEDZIE Krzysztof Piekarczyk Wiślica Gogi, Igi, Kris 29
27 Jońce Mirosława Joniec Bielsko-Biała Paweł Ewelina Dawid 12
28 Włóczykije Rafał Niedźwiedziński Meszna Julian, Gosia 33
29 Bikeholics Maciej Grajcarek Bielsko-Biała Łukasz Grajcarek 13
30 Sówki Piraci Łukasz Góralczyk Bielsko-Biała Jere Aneta Góralczyk 50
31 Drużyna Batmana Magdalena Gacek Bielsko-Biała Staś, Michał, Tomasz 55
32 Dzikie Dziki Zosia Dzik Chorzów 54
33 InO SCI Ewa Stanna Bładnice Daniel Stanny 18
34 Boberki Mateusz Grela Bielsko-Biała Maria Grela 28
35 KTK Helena Kudłacz Piekary Śląskie Tomasz 53
36 Zdezorientowani Jakub Stec Bielsko-Biała Natalia, Kornel 46
37 Biegusie Zofia Wrzoł Zabrzeg Grzegorz Wrzoł 52
38 KAKTUSY Wojciech Michalec Bielsko-Biała Mati Jan Niko Gosia 51
39 UKS Reflex Zosia Korus Rybnik Alicja Ostałowska 19
40 UKS Reflex Karolina Knesz Androsz Rybnik Bartosz Markowski 20
41 OK Silesia Matyáš Kawulok Bystřice Zdeňka Kawuloková 49
42 Dzielne Walerianki Kinga Wybraniec Bielsko-Biała Agnieszka Wybraniec 35
43 Róży Staw Mariusz Choiński Bielsko-Biała Zuzia Kocoń Choińska 21
44 Luzaki Lena Luzak Bielsko- Biała Lena, Daniel, Magda 27
45 Mysiaczki Pysiaczki Michał Mańka Studzionka Klaudia Mańka 22
46 KAWKI Maksymilian , Lena Kawa Bielsko-Biała Maksymilian,Lena,Aga 23
47 Biegam Aby Żreć Więcej Ciastków Radosław Michoń Kozy Radosław, Magdalena 24
48 Drużyna Miłego Miłosz Bogusz BIELSKO-BIAŁA ANGELIKA DROBISZ 25
49 Rumaki Dariusz Bielnik Bielsko-Biała Zofia Bielnik 26
50 Em-Ma Emma Wysocka Bielsko - Biała Dorota Gluza 48