lista osób zgłoszonych do BB Nocą 2020 etap 4

AK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Skob Frýdek Místek Barbora Svobodová Libhošť 72
2 Jastrzębiacy Maria Marszałek Jastrzębie-Zdrój 88
3 lks Górzanka Nawojowa Góra Zofia Moniak tarnawa górna 60
4 . Natalia Dwojna Katowice 100
5 JMW Justyna Massalska-Wojtasik Katowice 80
6 UKS KOMETA Julia Nyga Gliwice 92
7 UKS Kometa Kinga Pogoda Gliwice 96
8 Dzikie Dziki Justyna Dzik Chorzów 104
9 Inka Team Magdalena Rakowska Warszawa 64

AM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 ATZ Racibórz Przemysław Niezgoda Żory 61
2 lepus.cz Zbyněk Bochňák Opava 73
3 Skob Frýdek Místek Martin Svoboda Libhošť 67
4 Niewyspane Leniwce Rafał Cader Bielsko-Biała 71
5 SKOB Ostrava Milan Svěchota Ostrava 69
6 Team 360 stopni Ireneusz Waluga Katowice 91
7 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek Jastrzębie-Zdrój 89
8 lks Górzanka Nawojowa Góra Andrzej Moniak tarnawa górna 65
9 Do Porzygu OCR Team Andrzej Klos Bielsko-Biala 77
10 Coś nom pizło na łeb Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój 63
11 ind. Marcin Kutkiewicz Wadowice 75
12 Krokus Piotr Glinka Miliardowice 79
13 InO SCI Marcin Bijok Skoczów 81
14 OB Havirov Rafał Mastela Jastrzębie-Zdrój 83
15 Aktywne Beskidy WKSB Roman Miszczyk Bystra 85
16 Niewyspane Leniwce Witold Krzeszowiak Bielsko-Biała 87
17 Ind. Miłosz Brych Koniecpol 93
18 MACHEJ TEAM Remigiusz Machej Jastrzębie-Zdrój 101
19 Gymcity AR Mateusz Talanda Bielsko-Biała 95
20 Dzikie Dziki Mirosław Dzik Chorzów 111
21 UKS Sparta Piotr Jurczyk Czyżowice 103
22 UKS Sparta Maciej Jurczyk Czyżowice 115
23 Czarna Wołga JAROSŁAW RAKOWSKI Bielsko-Biała 97

BK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 KaFFka Natalia Kłeczek Bielsko-Biała 98
2 SKOB Ostrava Hanka Svěchotová Ostrava 62
3 GYMCITY AR Magdalena Solich-Talanda Bielsko Biała 118
4 Ewidentna Sabina Stankiewicz Bystra 66
5 Z pieskiem albo bez pieska KATARZYNA CYWINSKA GLIWICE 90
6 Pink Girl Gliwic Aleksandra Polewka Gliwice 70
7 UKS Kometa Gliwice Julianna Polewka Gliwice 74
8 The Vipers/Kometa Karolina Żmij Wilkowice 94
9 UKS Sparta Dominika Student Czyżowice 106
10 Mysiaczki Pysiaczki Agata Mańka Studzionka 114

BM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko Bielsko-Biała 72
2 Jastrzębiacy Dawid Marszałek Jastrzębie-Zdrój 88
3 Jastrzębiacy Patryk Marszałek Jastrzębie-Zdrój 92
4 ATZ Racibórz Antoni Szotek Goczałkowice Zdrój 64
5 UKS Kometa Gliwice Tomasz Polewka Gliwice 68
6 Zdezorientowany Adam Połącarz Bielsko-Biala 76
7 The Vipers/Kometa Jacek Żmij Wilkowice 96
8 UKS Kometa Gliwice Marcin Markowski Gliwice 80
9 www.kredkadlakenii.pl Grzegorz Pastwa Jasienica 84
10 Dzikie Dziki Kamil Janko Chorzów 104
11 UKS Sparta Karol Sówka Czyżowice 108
12 UKS Sparta Piotr Łyp Czyżowice 112
13 Mysiaczki Pysiaczki Mateusz Mańka Studzionka 116
14 Rakso Oskar Staszek Bielsko-Biała 100
15 Welm Team Grzegorz Welm Częstochowa 120

CK


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 M&Msy Marzena Kaczmarczyk-Dobija Buczkowice Marta Dobija 65
2 UKS Kometa Gliwice Justyna Dziuba Gliwice Beata Polewka 69
3 Żuki kulki Zuzanna Zdrowak Bielsko Biała Oliwia Żukowska 61
4 Szwarne Dziołchy Anna Śliwiany-Setla Szczyrk Agnieszka Skaziak 85
5 Wszystkowidzące Teresa Holerek Bielsko-Biała Anastazja Płonka 93
6 Zdezorientowane Matylda Miszczyk Bystra Daria Kwaśna 73
7 Drużyna Pierścienia Anna Bielnik Bielsko-Biała Maria Bielnik 153
8 f.r.i.e.n.d.s Aleksandra Gołuszek Stara Wieś Roksana Formas 77
9 UKS Reflex Barbara Zając Rybnik Katarzyna Androsz 81
10 UKS Reflex Inga Żuchowicz Rybnik Jurek Marta 89
11 Sisters 2 Martyna Luszkiewicz Bielsko-Biała Ewa Hoczek (kobieta) 97
12 UKS Reflex Alicjja Kruczkowska Rybnik 101
13 UKS Sparta Aleksandra Kocur Czyżowice Laura Staniczek 109
14 Fotografiki Klaudia Pudełko Bielsko-Biała Zuzanna Waldman 105
15 UKS Kometa Gliwice Aleksandra Myśliwiec Gliwice Nicole Leusz 113
16 Byle do przodu Mira Strządała Bielsko-Biała Zuzanna Strządała 117
17 P-Ola Pola Wysocka Bielsko-Biała Ola Habdas 121
18 Masne Dziołchy Maja Wysocka Bielsko-Biała Olivia Ścieszka 125

CM


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Kamil Wilk Paweł Trzmielewski Węgierska Górka Kamil Trzmielewski 62
2 Czołgiści Wiktor Krzak Kaniów Wiktor 66
3 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra Bielsko-Biała Michał Wydra 70
4 Nicki Sylwester Nicpoń Bielsko-Biała Miłosz Nicpoń 74
5 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra Bielsko-Biała Michał Wydra 78
6 Orzełki Grzegorz Orłowski Mazańcowice Ignacy Orłowski 82
7 tynoniewiem Marcel Zimny Bielsko-Biała Robert Wróbel 86
8 Jaszczury Bartosz Śpiewak Bystra 90
9 Jaszczury Rafał Śpiewak Bystra 94
10 UKS Reflex Wojciech Różycki Rybnik Katarzyna Androsz 98
11 UKS Reflex Szymon Krajcarz Rybnik 102
12 UKS Sparta Jacek Kucza Czyżowice Kolorz Dominik 106
13 Dobry wieczór karol danel mazańcowice Mikołaj Szetlak 110
14 Żuki Gnojarze Dawid Bucki Mazańcowice Michał Kopeć 114
15 Matrix Mariusz Jaworski Buczkowice Piotr Jaworski 118

CX


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Kawoholicy Joanna Zawiślak Bielsko-Biała Bartosz Zawiślak 71
2 AktywnyWeekend Tomasz Stryczek Bielsko-Biała Ewa Stryczek 95
3 NIEBIESCY Jowita Kubica Bielsko - Biała Miłosz Kubica 103
4 Kawuloci Bystřice Tereza Kawuloková Bystřice Marek Kawulok 91
5 Brukselki Milena Manda KOZY Marek Manda 63
6 Dudki Katarzyna Duda Bujaków Duda Sebastian 67
7 Prawdziwa stal Tomasz Cieślar Bielsko-biała Maria Huebner 75
8 Drużyna Pierścienia Mikołaj Skaziak Szczyrk Angelika Gruca 79
9 Zagubieni w mieście Agnieszka Stec Buczkowice Marcin Stec 99
10 Makrak Kornel Rakus Kisielów Antonina Rakus 111
11 Dana&Wojtek Danuta Stuglik-Dudzik Bielsko-Biała Wojtek Dudzik 83
12 UKS Sparta Jakub Staniczek Czyżowice Oliwia Koczy 107
13 Matrix Barbara Jaworska Buczkowice Grzegorz Jaworski 119

R


lp. Drużyna Imie Nazwisko Miasto Kolejne osoby Minuta Startowa
1 Fnafowicze Wioletta Duda Bielsko-Biała PatiPiotrSebaAgaJust 30
2 Bizonki Łukasz Bizoń Bielsko-Biała Łukasz Bizoń 4
3 Pędzące Duduśki Ania Dudek Bielsko-Biała Madzia, Zuzia,Grzes 2
4 Kawki Maksymilian, Lena Kawa Bielsko-Biała Maksymilian, Lena , 26
5 Kicek Amelia Krzak Kaniów Amelia 24
6 NA LUZIE Karolina Łukaszewska Bielsko-Biała Judyta Łukaszewska 14
7 Muchy Piotr Mucha Bielsko biała Ela,Mikołaj, Amelia 6
8 Z prędkością dzwięku Łukasz Mach Wisła Łukasz Mach 32
9 Siedleccy Team Marta Siedlecka Cieszyn Piotr,Karol,Henryk 8
10 Paco Team Grzegorz Przystał Bielsko-Biała Jakub, Tymon 10
11 Słodziaki Michał Majdak Bujaków Agnieszka, Danuta 12
12 Trzy misie Maria Grela Bielsko- Biała Mateusz Grela, 90
13 Kawuloci Bystřice Matyáš Kawulok Bystřice Zdeňka Kawuloková 88
14 Sawiaczki Przemysław Sawiak Landek Lena Leoś 0
15 Piegusy Dariusz Łysoń Bielsko-Biała Aleksy, Tomek 16
16 Czaple Magdalena Czaplińska Bielsko-Biała Antek Alinka 18
17 Proteiny Zuzanna Białek Bielsko-Biała 20
18 Proteiny II Mikołaj Białek Bielsko-Biała ANna Mendrek-Białek 22
19 Biegam Aby Żreć Więcej Ciastków Radosław Michoń Kozy JolaWojtekMagdaLilia 28
20 Drużyna cynamonowego królika Rafał Niedźwiedziński Meszna Julian, Gosia 60
21 Cookies Darek Kuk Bielsko-Biała Marzena DominikArtur 58
22 KTK Helena Kudłacz Piekary Śląskie Tomasz 94
23 Niezorientowane Tygryski Justynka Połącarz Bielsko-Biała Adam Połącarz 120
24 Nocne Gepardy Krzysztof Zioło Bielsko-Biała Zosia Zioło 92
25 The Vipers/Kometa Szymon Żmij Wilkowice Sylwia 96
26 InO SCI Janek Bijok Skoczów Zosia, Kasia, Marcin 118
27 Wercia&spółka Weronika Kliś BIELSKO-BIAŁA Maciek, Amelia 34
28 Sówki Piraci Jeremi Starosta Bielsko-Biała Łukasz Góralczyk 100
29 MACHEJ TEAM Beata Machej Jastrzębie-Zdrój Tymek Miłosz 36
30 Piotrusilla Katarzyna Halama-Jonkisz Zabrzeg PiotrKarolTomaszJonk 64
31 Dzikie Dziki Zosia Dzik Chorzów Bogusława Dzik 102
32 Pompony Magdalena Rakowska Bielsko-Biała Pola Rakowska 110
33 Szybcy i Szelki Patryk Rakowski Bielsko-Biała Jarosław Rakowski 38
34 Dzielne Walerianki Kinga Wybraniec Bielsko-Biała Agnieszka Wybraniec 62
35 Dzielni Walerianie Emilia Wybraniec Bielsko-Biała Marcin Wybraniec 66
36 Wesołki Franciszek Wesołowski Bielsko-Biała Franek Basia Marcin 68
37 Mysiaczki Pysiaczki Michał Mańka Studzionka Klaudia Mańka 114
38 StaszkiBB Błażej Staszek Bielsko-Biała Krzysztof Monika 116
39 Szalone Króliki Zofia Wrzoł Bielsko-Biała Grzegorz Wrzoł 112
40 Uciekły mi Emilia Stasiak Kozy Krzysztof Stasiak 40
41 Em-Ma Emma Wysocka Bielsko-Biała Dorota Gluza 72
42 Hulajnoga Team Wiktor Mamica Bielsko Biała Wojciech Mamica 42