lista osób zgłoszonych do BB NOCĄ III etap

A kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 SKOB Frydek-Mystek Pavla Chudikova
2 OB Havirov Katka Fujakova
3 Jastrzębiacy Maria Marszałek
4 Wataha co się nie zmacha Justyna Massalska
5 MAKRAK Małgorzata Rakus
6 OB Havirov Sylva Vricanova
7 OB Havirov Rafał Mastela
8 SKOB Frydek-Mystek Barbora Svobodová
9 Kobra Vsetín Barbora Muchová
10 Ind. Natalia Dwojna
11 Kęckie Harpagany Agnieszka Dąbrowska
12 UKS Kometa Gliwice Kinga Pogoda
13 123 Julia Nyga
14 TEAM360 Anna Bogucka Jaroszek
15 TEAM360prawie Agnieszka Lisewska

A mężczyźni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 SKOB Ostrava Martin Vojvodik
2 Biegacz Łukasz Mach
3 SKOB Ostrava Milan Svěchota
4 Ino SCI Marcin Bijok
5 SKOB Frydek-Mystek Michał Bjolek
6 lepus.cz Roman Blazevic
7 lepus.cz Zbynek Bochnak
8 UKS Kometa Filip Buława
9 Niewyspane leniwce Rafał Cader
10 UKS Sparta Wacław Czerkawski
11 W końcu dobiegnę Przemysław Dutka
12 Dzikie Dziki Mirosław Dzik
13 OB Havirov Zdenek Jakobi
14 UKS Sparta Piotr Jurczyk
15 UKS Sparta Maciej Jurczyk
16 Misiu Bogdan Król
17 ATZ Racibórz Piotr Lewandowski
18 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek
19 GROMEK Roman Miszczyk
20 ATZ Racibórz Przemysław Niezgoda
21 ind. Rafał Polański
22 Czarna Wołga Jarosław Rakowski
23 BSRS Mateusz Sporysz
24 ind. Mateusz Talanda
25 UKS Kometa Michał Towarek
26 lepus.cz Josef Zajic
27 The Vipers Jacek Żmij
28 OB Havirov Rafał Mastela
29 SKOB Frydek-Mystek Martin Svoboda
30 J-no piotr jamróz
31 Team 360 stopni Ireneusz Waluga
32 SKOB Ostrava Tomáš Vavřík
33 Ind. Miłosz Brych
34 Prawdziwa Stal Tomasz Cieślar
35 SKOB Frýdek - Místek Pavel Matula
36 OB Haviřov Ladislav Lužný
37 InO SCI Kuba Stanny
38 a lukasz bluza
39 TEAM360 Jakub Jaroszek
40 TEAM360 Radosław Jaroszek
41 ind. Marcin Kutkiewicz
42 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Bartłomiej Karas

B kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Azymut Team Aleksandra Dolezik
2 WKS Śląsk Krystyna Janiczek
3 OB Havirov Barbara Kaderova
4 Pink Girl Aleksandra Polewka
5 SKOB Frydek-Mystek Renata Rehova
6 The Vipers Karolina Żmij
7 Team Świrka Elżbieta Jasiak
8 Team Świrka Danuta Majdak
9 SKOB Frýdek-Místek Natálie Řehová
10 Wydry Biegowe Maria Huebner
11 Ewidentna Sabina Stankiewicz
12 SKOB FM Klara Ruzickova
13 InO SCI Karolina Stanna
14 Bez pieska ? Katarzyna Byrczek

B mężczyźni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 SKOB Frydek-Mystek Jan Bjolek
2 SKOB Frydek-Mystek Lukas Bjolek
3 SKOB Frydek-Mystek Michael Chudik
4 MATRIX Grzegorz Jaworski
5 MATRIX Mariusz Jaworski
6 Jastrzębiacy Patryk Marszałek
7 Tata jeszcze biega Tomasz Polewka
8 HUT Przemysław Sawiak
9 ind. Andrzej Wysocki
10 Zdezorientowany Adam Połącarz
11 ATZ Racibórz Antoni Szotek
12 SKOB Ostrava Eduard Vojvodik
13 gb-arch..pl Architekt Grzegorz Buława Grzegorz Buława
14 Tolki i Lolki Cezary Pietraszko
15 radioorientacja Władysław Pietrzykowski
16 SKOB Ostrava Marian Petr
17 SKOB Ostrava Marian Zádrapa
18 Zeleznicari Zdeněk Furmánek
19 SKOB Frýdek-Místek Tomáš Řeha
20 Kulawy Jan Zdanowicz
21 SKOB FM David Najdek
22 Technikum nr8 Daniel Czyba
23 BP Running Team Wojciech Denkowski
24 Gortaty Roman Blimke
25 UKS Sparta Czyżowice Dominik Kolorz

C kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 UKS Sparta Marta Pawliczek
UKS Sparta - -
2 TERCET Zofia Piotrowska
TERCET Grażyna Tomasiczek
3 SKOB Frydek-Mystek Magdalena Chudikova
SKOB Frydek-Mystek Ludmila Novakova
4 MATYHA Matylda Miszczyk
MATYHA Hanna Pączyńska
5 MaPo Maja Wysocka
MaPo Pola Wysocka
6 Dziedziczki Konopackiej Gabriela Cyran
Dziedziczki Konopackiej Aleksandra Sawicka
7 Dwa Grzybki Po Deszczu Julianna Polewka
Dwa Grzybki Po Deszczu Beata Polewka
8 CHICAS LOCAS Patrycja Rozmus-Procner
CHICAS LOCAS Luz Castillo-Żarczynski
9 Byle do przodu Mira Strządała
Byle do przodu Jolanta Biernat
10 M&M Marzena Kaczmarczyk-Dobija
M&M Marta Dobija
11 #lingwistki Barbara Folek
#lingwistki Monika Michalska
12 ZUMA Zuzia Jasińska
ZUMA Magda Zarzuta
13 Komarzyce Krystyna Holerek
Komarzyce Paulina Kutny
14 Wszechwidzące Teresa Holerek
Wszechwidzące Anastazja Płonka
15 KAŚKI Jolanta Fudala
KAŚKI Beata Ponikiewska
16 InO SCI Agnieszka Stanna
InO SCI Nikola Lewandowska
17 Pogromieńcy Maja Postka
Pogromieńcy Emilia Kołodziejczyk
18 Dudzik Katarzyna Dudzik
Dudzik Magdalena Dudzik
19 DwaMotylki Zuzanna Zdrowak
DwaMotylki Oliwia Żukowska
20 #zhr duet X Dagmara Handzel
#zhr duet X Magdalena Stano
21 #zhrEko szyszki Weronika Kamińska
#zhrEko szyszki Anna Pudełko
22 SP13 Jastrzębie-Zdrój Wioletta Niedziela
SP13 Jastrzębie-Zdrój Oliwia Gołębowska
23 SP13 Jastrzębie-Zdrój Klaudia Pomorska
SP13 Jastrzębie-Zdrój Natalia Pliś
24 SP13 Jastrzębie-Zdrój Martyna Niedziela
SP13 Jastrzębie-Zdrój Blanka Koralewska
25 SP13 Jastrzębie-Zdrój Nadia Klika
SP13 Jastrzębie-Zdrój Lena Wojciechowska
26 SP17 Jastrzębie-Zdrój Wiktoria Bożek
SP17 Jastrzębie-Zdrój Julia Pietryka
27 SP17 Jastrzębie-Zdrój Maja Bożek
SP17 Jastrzębie-Zdrój Emilia Pietryka
28 Koalicja Francusko- Rosyjska Karolina Kalita
Koalicja Francusko- Rosyjska Natalia Brouet
29 okpa Maja Bedlińska
okpa Zuzanna Sarnicka
30 UKS Sparta Czyżowice Oliwia Koczy
UKS Sparta Czyżowice Milena Kucza
31 UKS Sparta Czyżowice Marta Pawliczek
UKS Sparta Czyżowice Laura Staniczek

C mężczyżni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Noconiewiem Marcel Zimny
Noconiewiem Robert Wróbel
2 vnvl 2115 Dawid Stefanowicz
vnvl 2115 Tomasz Wawrzyniak
3 UKS Sparta Dominik Kolorz
UKS Sparta - -
4 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra
Sprytne Wyderki Michał Wydra
5 K.A. Team Krystian Data
K.A. Team Adam Data
6 ind. Bielsko-Biała Szymon Kapała
ind. Bielsko-Biała Kordian Janicki
7 G & G Łukasz Góralczyk
G & G Alex Góralczyk
8 BSRS Maciej Gruszka
BSRS Kacper Micor
9 Nocny Wilk Jakub Jędrzkiewicz
Nocny Wilk Jakub Jędrzkiewicz
10 Kamil Wilk Paweł Trzmielewski
Kamil Wilk Kamil Trzmielewski
11 No i? Michał Kuśmierski
No i? - -
12 Orzełki GRZEGORZ ORŁOWSKI
Orzełki Ignacy ORŁOWSKI
13 Po omacku :) Grzegorz Dudek
Po omacku :) Duch Święty
14 Karol&Damian Karol Banot
Karol&Damian Damian Kania
15 MKwadrat Michał Nowak
MKwadrat Mateusz żarczyński
16 SP13 Jastrzębie-Zdrój Przemek Borawski
SP13 Jastrzębie-Zdrój Jakub Kozłowski
17 SP17 Jastrzębie-Zdrój Bartosz Sarna
SP17 Jastrzębie-Zdrój Natan Lukanek
18 SP17 Jastrzębie-Zdrój Łukasz Ficek
SP17 Jastrzębie-Zdrój Tymoteusz Machej

C mix


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Ogary Marta Siedlecka
Ogary Jarosław Więzik
2 MATRIX Barbara Jaworska
MATRIX Piotr Jaworski
3 Zdezorientowani Natalia Wehsoly
Zdezorientowani Jakub Stec
4 SKOB Frydek-Mystek Valerie Matulova
SKOB Frydek-Mystek Martin Chudik
5 NICKI Monika Nicpoń
NICKI Sylwester Nicpoń
6 Kurpas Team Barbara Tęcza-Kurpas
Kurpas Team Kornel Kurpas
7 Kawoholicy Joanna Fiałkowska
Kawoholicy Bartosz Zawiślak
8 Duda Katarzyna Duda
Duda Sebastian Duda
9 Brukselki Milena Manda
Brukselki Marek Manda
10 NIEBIESCY DLA DZIADZIUSIA Miłosz Kubica
NIEBIESCY DLA DZIADZIUSIA Jowita Kubica
11 1410 Team Magdalena Dobija
1410 Team Dominik Czarkowski
12 Grupa Melon Radosław Żarczyński
Grupa Melon Tomasz Żarczyński
13 Dzika Zwierzyna Dawid Wehsoly
Dzika Zwierzyna Barbara Konarska
14 AktywnyWeekend Ewa Stryczek
AktywnyWeekend Tomasz Stryczek
15 Błasiaki Gabriela Mikulska
Błasiaki Jakub Błasiak
16 MewyBB Karina Tomalik
MewyBB Krzysztof Kajstura
17 Machej Team Remigiusz Machej
Machej Team Miłosz Machej
18 nutzuz Natalia Stankowska
nutzuz Zuzanna Manderla
19 Czarkowianie Miłosz Skipioł
Czarkowianie Daria Hristova
20 Monika i Damian Damian Łoziński
Monika i Damian Monika Szczotka
21 SP13 Jastrzębie-Zdrój Alicja Lada
SP13 Jastrzębie-Zdrój Krzysztof Zagórski
22 SP13 Jastrzębie-Zdrój Bartosz Papszun
SP13 Jastrzębie-Zdrój Tomasz Białecki
23 SP17 Jastrzębie-Zdrój Dawid Marszałek
SP17 Jastrzębie-Zdrój Anna Gatner
24 SP17 Jastrzębie-Zdrój Adrian Popielas
SP17 Jastrzębie-Zdrój Magda Rączka
25 Błądzący we mgle Magdalena Penczak
Błądzący we mgle Tomasz Wybituła

R zespoły rodzinne


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Zębate Krokodyle Igor Kucharczyk
Zębate Krokodyle Ewa Kucharczyk
2 Z&T Zofia Wrzoł
Z&T Grzegorz Wrzoł
3 Wyścigówki Amelia Krzak
Wyścigówki Katarzyna Krzak
4 Wercia&Maciej Weronika Kliś
Wercia&Maciej Maciej Kliś
5 The Vipers Szymon Żmij
The Vipers Sylwia Żmij
6 STASZKI Błażej Staszek
STASZKI Oskar Staszek
7 SISTERS 2 Martyna Luszkiewicz
SISTERS 2 Ewa Hoczek
8 PRZYSTAŁ TEAM Jakub Przystał
PRZYSTAŁ TEAM Tymon Przystał
9 PROTEINY 1 Zuzanna Białek
PROTEINY 1 Przemysław Białek
10 PROTEINY 2 Anna Białek
PROTEINY 2 Mikołaj Białek
11 PIOTRUSILLA Piotr Jonkisz
PIOTRUSILLA Karol Jonkisz
12 Pędzące Żółwie Maria Grela
Pędzące Żółwie Mateusz Grela
13 OLEKSY Filip Oleksy
OLEKSY Martyna Oleksy
14 OB Havirov Adam Fujak
OB Havirov Martin Vrican
15 Niezorientowane tygryski Justyna Połącarz
Niezorientowane tygryski Adam Połącarz
16 NA LUZIE Karolina Łukaszewska
NA LUZIE Judyta Łukaszewska
17 MAKRAK Antonina Rakus
MAKRAK Kornel Rakus
18 KAWUSIE Lena Kawa
KAWUSIE Maksymilian Kawa
19 JAROMINKI Oliwia Jaromin
JAROMINKI Jadwiga Jaromin
20 IRONMAN Nataniel Zimny
IRONMAN Mariola Wojtuniecka
21 INIEMAMOCNI Jan Prasoł
INIEMAMOCNI Katarzyna Prasoł
22 GWIEZDNE WOJNY Reaktywacja Anna Broda
GWIEZDNE WOJNY Reaktywacja Katarzyna Broda
23 FUTRZAKI Wojciech Kożuch
FUTRZAKI Katarzyna Droździk-Kozuch
24 E-misie Emma Wysocka
E-misie Dorota Gluza
25 Dzikie Dziki Zofia Dzik
Dzikie Dziki Bogusława Dzik
26 COOK Dominik Kuk
COOK Dariusz Kuk
27 BIZONKI Tymoteusz Bizoń
BIZONKI Łukasz Bizoń
28 supermeny Antoś Czader
supermeny Grzegorz Czader
29 Witkowskie team Justyna Witkowska
Witkowskie team Milena Witkowska
30 Zagórnioczki Martyna Zagórny
Zagórnioczki Alicja Zagórny
31 tatazcórką Krzysztof Piekarczyk
tatazcórką Małgorzata Piekarczyk
32 Gibasy Laura Gibas
Gibasy Milena Gibas
33 MMMM-y Milena Pudło
MMMM-y MIchał Pudło
34 FC Kurczaki Wojciech Niesyt
FC Kurczaki Magdalena Niesyt
35 TEAM KASZKI Gliwice Marcin Kaszowski
TEAM KASZKI Gliwice Zosia Kaszowska
36 InO SCI Daniel Stanny
InO SCI Katarzyna Stanna
37 Zwariowane Prosiaczki Robert Golonka
Zwariowane Prosiaczki Antonina Golonka
38 Świnki CHRUM CHRUM Tymoteusz Golonka
Świnki CHRUM CHRUM Agnieszka Golonka
39 Zieloni I Tobiasz Zieliński
Zieloni I Gabriel Zieliński
40 Zieloni II Filip Zieliński
Zieloni II Julia Zielińska
41 BnO Helena Kudłacz
BnO Tomasz Tomasz
42 SuperSzybkieBłyskawice Szymon Kołaczek
SuperSzybkieBłyskawice Katarzyna Kołaczek
43 Karateki Monika Wiącek
Karateki Oliwia Wiącek
44 Dawid&Bartek Dawid Kret
Dawid&Bartek Bartek Faruga
45 Karol&Paweł Karol Jurga
Karol&Paweł Paweł Kawa
46 Małgosia&Konrad Małgorzata Kubis
Małgosia&Konrad Konrad Szromek
47 REFLEX 1 Lena Janiak
REFLEX 1 Julia Konik
48 REFLEX 2 Zuzanna Baj
REFLEX 2 Nadia Błaszczyk
49 REFLEX 3 Robert Konik
REFLEX 3 Szymon Krajcarz
50 REFLEX 4 Alicja Kruczkowska
REFLEX 4 Julia Czjka
51 DobraBiegnieMy Agnieszka Grzejdziak
DobraBiegnieMy Wojciech Grzejdziak
52 Wojcieszczak Marcin Wojcieszczak
Wojcieszczak Emilia Wojcieszczak
53 Wojcieszczak Marcin Wojcieszczak
Wojcieszczak Emilia Wojcieszczak
54 #zhr Rodzina jest Siłą Marta Stano
#zhr Rodzina jest Siłą Lucjan Stano

W z wózkami


brak