lista osób zgłoszonych do B-B Nocą_II_MS_NBnO

A kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 SKOB Frydek-Mystek Veronika Procnerova
2 SKOB Frydek-Mystek Katerina Zahradnikova
3 OB Havirov Sylva Vricanova
4 Basia Barbara Barut-Skupień
5 indywidualnie Natalia Dwojna
6 MAKRak Małgorzata Rakus

A mężczyźni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 OB Havířov Zdeněk Jakobi
2 OB Havířov Tomáš Sochor

B kobiety


brak

B mężczyźni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 igosport sklep dla biegacza Jakub Chmielewski
2 SKOB Frydek-Mystek Lukas Bjolek
3 SK OB Ostrava Josef Juřeník
4 Bike Atelier Team Grzegorz Dyszy

C kobiety


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Tercet Grażyna Tomasiczek
Tercet Danuta Dudzik
2 Byle do przodu Mira Strządała
Byle do przodu Jolanta Biernat
3 Chicas Locas Patrycja Rozmus-Procner
Chicas Locas Luz Castillo-Żarczynski
4 Nocne Chochliki Monika Górowicz
Nocne Chochliki Martyna Górowicz
5 Agnieszka&Julia Agnieszka Filipiec
Agnieszka&Julia Julia Kowalczyk
6 D&A Dominika Waleczek
D&A Agata Mańka
7 Dream Team Alicja Komędera
Dream Team Anna Komędera
8 Outsiderzy Sabina Stankiewicz
Outsiderzy Małgorzata Światłoch
9 Outsiderzy Sabina Stankiewicz
Outsiderzy Małgorzata Światłoch
10 Karolina i Natalia Karolina Harazin
Karolina i Natalia Natalia Jaworska
11 UKS Reflex Rybnik Lena Janiak
UKS Reflex Rybnik Julia Wencel
12 Be-Jo Beata Ponikiewska
Be-Jo Jolanta Fudala
13 Ulubienice pana Flaminga Zuzanna Zdrowak
Ulubienice pana Flaminga Oliwia Żukowska
14 lepus.cz Betraice Bochňáková
lepus.cz Petra Bochňáková
15 Kogis Grey Dominika Skowrońska
Kogis Grey Natalia Stankowska
16 znznzn Nastia Jurczyk
znznzn Zuzanna Manderla
17 Technikum nr1 Katowice Alfa Julia Rudecka
Technikum nr1 Katowice Alfa Sylwia Bichta
18 Technikum nr 8Katowice Beta Klaudia Mucha
Technikum nr 8Katowice Beta Sabina Rydzkowska
19 SP13 Jastrzębie-Zdrój Alicja Lada
SP13 Jastrzębie-Zdrój Agnieszka Majkowska
20 SP13 Jastrzębie-Zdrój Klaudia Pomorska
SP13 Jastrzębie-Zdrój Natalia Pliś
21 SP13 Jastrzębie-Zdrój Barbara Krakowska
SP13 Jastrzębie-Zdrój Wiktoria Banasiak
22 SP13 Jastrzębie-Zdrój Martyna Witek
SP13 Jastrzębie-Zdrój Oliwia Gołębiewska
23 SP13 Jastrzębie-Zdrój Wioletta Niedziela
SP13 Jastrzębie-Zdrój Martyna Niedziela
24 SP17 Jastrzębie-Zdrój Wiktoria Bożek
SP17 Jastrzębie-Zdrój Julia Pietryka
25 SP17 Jastrzębie-Zdrój Katarzyna Szumiał
SP17 Jastrzębie-Zdrój Kinga Cichońska
26 Ania i Ola Anna Jachowicz
Ania i Ola Olga Klimczyńska
27 Nicola & Paulina Nicola Bracka
Nicola & Paulina Paulina Mizera
28 Olga & Patrycja Olga Pustelnik
Olga & Patrycja Patrycja Gruszka
29 SP 6 Czarków Nicola Bracka
SP 6 Czarków Paulina Mizera
30 SP 6 Czarków Olga Pustelnik
SP 6 Czarków Patrycja Gruszka

C mężczyżni


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Grzesio Grzegorz Kost
Grzesio brak brak
2 SKOB Frydek-Mystek Jan Bjolek
SKOB Frydek-Mystek brak brak
3 Jakub Jakub Jędrzkiewicz
Jakub Jakub Jędrzkiewicz
4 komandosi Aleksander Dulemba
komandosi Kamil Kwoska
5 Ziomki Łukasz Góralczyk
Ziomki Alex Góralczyk
6 zetakpowiem Marcel Zimny
zetakpowiem Robert Wróbel
7 Orły Krzysztof Kwoska
Orły Błażej Pławecki
8 Wieczorki Maciej Wieczorek
Wieczorki Grzegorz Wieczorek
9 vnvl Dawid Stefanowicz
vnvl Ryszard Kubiczek
10 Super Szwadron Wilków Alfa Jakub Jurczyk
Super Szwadron Wilków Alfa Mikołaj Hopp
11 Kozaki SP12 Jakub Pudełko
Kozaki SP12 Maciej Jurczyga
12 Sierp i młot Konrad Danel
Sierp i młot Maciej Żurek
13 Żuki gnojarze Michał Kopeć
Żuki gnojarze Dawid Bucki
14 SP13 Jastrzębie-Zdrój Bartosz Papszun
SP13 Jastrzębie-Zdrój brak brak
15 Decathlon Bielsko-Biała Jakub Stec
Decathlon Bielsko-Biała Damian Łoziński
16 SP17 Jastrzębie-Zdrój Bartosz Sarna
SP17 Jastrzębie-Zdrój Natan Lukanek
17 SP17 Jastrzębie-Zdrój Dariusz Turski
SP17 Jastrzębie-Zdrój Mateusz Gazda
18 Jakub & Dawid Jakub Kokot
Jakub & Dawid Dawid Szłapa
19 Kamil & Wiktor Kamil Piechnik
Kamil & Wiktor Wiktor Piechnik
20 Łukasz & Michał Łukasz Stryczek
Łukasz & Michał Michał Głąb
21 Decathlon Bielsko-Biała Marek Wróbel
Decathlon Bielsko-Biała Piotr Polański
22 Studzionka Mateusz Stańka
Studzionka brak brak
23 SP 6 Czarków Jakub Kokot
SP 6 Czarków Dawid Szłapa
24 SP 6 Czarków Karol Piechnik
SP 6 Czarków Wiktor Piechnik
25 Decathlon Bielsko-Biała Marek Wróbel
Decathlon Bielsko-Biała Piotr Polański

C mix


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Kawoholicy Joanna Fiałkowska
Kawoholicy Bartosz Zawiślak
2 Wyjątki 2018 Aleksandra Kania
Wyjątki 2018 Tomasz Kania
3 Jutro też Wam uciekniemy Karolina Chojna
Jutro też Wam uciekniemy Tomasz Chojna
4 SKOB Frydek-Mystek Valerie Matulova
SKOB Frydek-Mystek Martin Chudik
5 MISZCZE Matylda Miszczyk
MISZCZE Roman Miszczyk
6 MATRIX Barbara Jaworska
MATRIX Piotr Jaworski
7 The Vipers Karolina Żmij
The Vipers Jacek Żmij
8 Crazy frog Dominika Żmij
Crazy frog Rémy Gomez
9 HUT P S
HUT A M
10 Sosenki Zuzanna Sosna
Sosenki Lukasz Sosna
11 Nicki Monika Nicpoń
Nicki Sylwester Nicpoń
12 BRYGADA TYMCZASOWA Brygida Dzida
BRYGADA TYMCZASOWA Tymon Budziaszek
13 2BIGAJE Joanna Bigaj
2BIGAJE Paweł Bigaj
14 ToPo Pola Wysocka
ToPo Tomasz Wysocki
15 Ryjki Joanna Kocoń
Ryjki Bartosz Bajor
16 Bambiki Maja Bedlińska
Bambiki Kamil Odya
17 SP13 Jastrzębie-Zdrój Angelika Orawiec
SP13 Jastrzębie-Zdrój Jakub Halfar
18 SP13 Jastrzębie-Zdrój Zofia Wirtel
SP13 Jastrzębie-Zdrój Wiktor Grygierek
19 SP Golejów Aleksander Mencel
SP Golejów + 9 dzieci SP Golejow
20 Marta & Eryk Marta Sodzawiczny
Marta & Eryk Eryk Kania
21 SP 6 Czarków Eryk Kania
SP 6 Czarków Marta Sodzawiczny

R zespoły rodzinne


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Proteiny Zuzanna Białek
Proteiny Przemek Białek
2 Sprytne Wyderki Tomasz Wydra
Sprytne Wyderki Michał Wydra
3 ORŁY Michał Pawlik
ORŁY Maksymilian Pawlik
4 OB Havirov Adam Fujak
OB Havirov Sylva Vricanova
5 JURASZKI Klaudia Juraszek
JURASZKI Filip Juraszek
6 Pierniczki Bartłomiej Majdak
Pierniczki Beata Majdak
7 Ino SCI Karolina Stanna
Ino SCI Daniel Stanny
8 Ino SCI Kasia Stanna
Ino SCI Agnieszka Stanna
9 Wercia&Ania Weronika Kliś
Wercia&Ania Anna Kliś
10 Niezorientowane tygryski Justynka Połącarz
Niezorientowane tygryski Adam Połącarz
11 The Vipers Szymon Zmij
The Vipers Sylwia Żmij
12 Proteiny Anna Białek
Proteiny Mikołaj Białek
13 NIEBIESCY DLA DZIADZIUSIA Jowita Kubica
NIEBIESCY DLA DZIADZIUSIA Miłosz Kubica
14 Jastrzębiacy Dawid Marszałek
Jastrzębiacy Waldemar Marszałek
15 STASZKI Błażej Staszek
STASZKI Oskar Staszek
16 DUDI Family Team Oliwia Dudziak
DUDI Family Team Aaron Dudziak
17 Mięsożerne Dinozaury Monika Wiącek
Mięsożerne Dinozaury Oliwia Wiącek
18 Pidżamersi Paweł Wiącek
Pidżamersi Wiktor Wiącek
19 igosport sklep dla biegacza Iwona Chmielewska
igosport sklep dla biegacza Julia Chmielewska
20 Szybkie Kotki Maria Grela
Szybkie Kotki Mateusz Grela
21 Dzikie Mustangi Katarzyna Broda
Dzikie Mustangi Anna Broda
22 Plujący w twarz przegranej Jonatan Tokarz
Plujący w twarz przegranej Paweł Tokarz
23 Dziki Zosia Dzik
Dziki Bogusława Dzik
24 Mokroszki Mateusz Mokrosz
Mokroszki Tomasz Mokrosz
25 Sisters 2 Martyna Luszkiewicz
Sisters 2 Ewa Hoczek
26 Zębate Krokodyle Igor Kucharczyk
Zębate Krokodyle Tomasz Kucharczyk
27 Jednorozce Lena Kruczek
Jednorozce Joanna Kruczek
28 K.A.Team Krystian Data
K.A.Team Adam Data
29 FC Kurczaki Wojciech Niesyt
FC Kurczaki Krzysztof Niesyt
30 InO SCI Jagoda Marszałek
InO SCI Hanna Marszałek
31 UKS Reflex Rybnik Robert Konik
UKS Reflex Rybnik Kevin Niewiem
32 UKS Reflex Rybnik K Zuzanna Baj
UKS Reflex Rybnik K Julia Konik
33 UKS Reflex Rybnik K1 Nadia Błaszczyk
UKS Reflex Rybnik K1 Alicja Kruczkowska
34 ToMa Tomasz Smolin
ToMa Aleksandra Kret
35 Brukselki Milena Manda
Brukselki Wiktoria Manda
36 SuperSzybkieBłyskawice Szymon Kołaczek
SuperSzybkieBłyskawice Katarzyna Kołaczek
37 FUTRZAKI WOJCIECH KOŻUCH
FUTRZAKI KATARZYNA DROŹDZIK-KOŻUCH
38 Zadyszka_albo_Spoceni Karolina Łukaszewska
Zadyszka_albo_Spoceni Judyta Łukaszewska
39 Em-Ma Emma Wysocka
Em-Ma Maja Wysocka
40 Dzielni Walerianie Emilia Wybraniec
Dzielni Walerianie Marcin Wybraniec
41 Dzielne Walerianki Kinga Wybraniec
Dzielne Walerianki Agnieszka Wybraniec
42 PALA extreme Bartłomiej Pala
PALA extreme Robert Pala
43 Hałcnowiaki Bielsko-Biała Weronika Żydek
Hałcnowiaki Bielsko-Biała Dariusz Żydek
44 Kartony Anna Pudełko
Kartony Piotr Pudełko
45 jarominki Oliwia Jaromin
jarominki Mateusz Jaromin
46 Zagórnioczki Martyna Zagórny
Zagórnioczki Alicja Zagórny
47 UKS Kometa Gliwice Tomasz Towarek
UKS Kometa Gliwice Ireneusz Towarek
48 Globusy Piotr Gunther
Globusy Aleksandra Kaniewska
49 Globusy 2 Maria Oleksy
Globusy 2 Katarzyna Hajduk-Oleksy
50 Opel Jan Prasoł
Opel Katarzyna Prasoł
51 Skoda Mateusz Kulesza
Skoda Jolanta Greń

W z wózkami


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 HB Helena Bakcerzak
HB Tomasz Kudłacz
2 Cookie's Marzena Kuk
Cookie's Dariusz Kuk
3 Małe Dzidy Szymon Dzida
Małe Dzidy Hania Dzida

A-K18


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 BSRS Martyna Sporysz
2 Dream Team Natalia Komedera
3 UKS Kometa Gliwice 1 Julia Nyga
4 UKS Kometa Gliwice 2 Kinga Pogoda
5 SKOB F-M Barbora Svobodová

A-K21


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 OB Havirov Katka Fujakova
2 Aleksandra Aleksandra Kost
3 Wszystkie chaszcze moje Aleksandra Dolezik
4 Róża Wiatrów Ewelina Fułek
5 SK Szybkie Anie Anna Kocikowska
6 team 360 Hanna Szczerbik

A-K35


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Siła Spokoju Justyna Massalska
2 Klub Królika Stefana Anna Witkowska
3 Ino SCI Ewa Stanna
4 Jastrzębiacy Maria Marszałek
5 InO SCI Hanna Marszałek
6 SK OB Ostrava Hana Juřeníková

A-M18


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Matrix Grzegorz Jaworski
2 SKOB Frydek-Mystek Michal Bjolek
3 UKS Kometa Gliwice Jan Byrczek
4 UKS Kometa Gliwice 3 Jakub Kucharczyk

A-M21


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 BSRS Mateusz Sporysz
2 Warioty Skoczów Marcin Bijok
3 WKS Wawel Kraków Michał Wojarski
4 UKS Sparta Czyżowice Jarek Borgiel
5 LKS Górzanka Nawojowa Góra Piotr Skorupa
6 Team360 stopni Ireneusz Waluga

A-M35


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 ATZ Racibórz Przemysław Niezgoda
2 Ino SCI Jakub Stanny
3 ARC Katowice Rafał Polański
4 Harpagan Sosnowiec Łukasz Uracz
5 Niezorientowany Adam Połącarz
6 Róża Wiatrów Konrad Leyko
7 UKS Kometa Gliwice 6 Marcin Markowski

A-M40


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Niewyspane leniwce Rafał Cader
2 SKOB Frydek-Mystek Pavel Matula
3 W końcu dobiegnę Przemysław Dutka
4 ATZ Racibórz Piotr Lewandowski
5 lepus.cz Josef Zajic
6 Misiu Bogdan Król
7 lepus.cz Zbyněk Bochňák
8 InO SCI Eryk Stępień
9 InO SCI Piotr Marszałek
10 a lukasz bluza

B-K16


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 UKS Kometa Gliwice 7 Matylda Leśniak
2 UKS Kometa Gliwice 8 Aleksandra Polewka
3 UKS Kometa Gliwice 11 Natalia Sobel
4 UKS Reflex Rybnik Nadia Spandel
5 lks Górzanka Nawojowa Góra Zofia Moniak
6 UKS Reflex Rybnik Dominika Muras
7 UKS Reflex Rybnik Barbara Zając

B-K40


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 SKOB Frydek-Mystek Pavla Chudikova
2 SKOB Frydek-Mystek Eva Procnerova
3 Elżbieta Jasiak Elżbieta Jasiak
4 Danuta Majdak Danuta Majdak
5 Alutka Alicja Zagórny

B-K45


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 UKS Kometa Gliwice 8 Beata Polewka
2 HAV- OB Havířov Barbora Kaděrová
3 Aniateam360 Anna Bogucka-Jaroszek

B-K50


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Z pieskiem czy bez Katarzyna Byrczek
2 Ula Katowice Urszula Czerkawska

B-M16


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 Jastrzębiacy Patryk Marszałek
2 UKS Kometa Gliwice 4 Filip Buława
3 UKS Kometa Gliwice 9 Łukasz Kołodziejczyk
4 UKS Kometa Gliwice 10 Bartłomiej Kukla
5 UKS Kometa Gliwice 12 Michał Towarek
6 UKS Reflex Rybnik Mateusz Reck
7 UKS Reflex Rybnik Bartosz Stacherczak
8 UKS REFLEX Rybnik Kacper Pawlucy
9 UKS REFLEX Rybnik Szymon Słomka

B-M45


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 OB Havirov Rafał Mastela
2 Jastrzębiacy Waldemar Marszałek
3 UKS Sparta Piotr Jurczyk
4 Dziki Mirosław Dzik
5 SKOB Frydek-Mystek Michael Chudik
6 Matrix Mariusz Jaworski
7 BSRS Krzysztof Sporysz
8 Czarna Wołga Jarosław Rakowski
9 SKOB Ostrava Milan Svěchota
10 lepus.cz Roman Blazevic
11 UKS Kometa Gliwice 5 Tomasz Polewka

B-M50


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 SKOB Frydek-Mystek Martin Svoboda
2 lks Górzanka Nawojowa Góra Andrzej Moniak
3 Sporting Brożyna Przemysław Brożyna

B-M55


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 UKS Kometa Gliwice Jan Zdanowicz
2 Night Runners Gliwice Wojciech Denkowski
3 Plessino Pszczyna Adam Skoczyński
4 Wacek Katowice Wacław Czerkawski

B-M60


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 ATZ Racibórz Antoni Szotek

B-M65


lp. Drużyna Imie Nazwisko
1 SMS Tychy Roman Blimke
2 ind. Andrzej Wysocki